Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJG kérdése:

Ciki ha 14 évesen még nem csókolóztam és nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok osztálytársam meg ismerősöm ( akik velem egykorúak) csókolóztak, és kiröhögnek hogy még nem jártam senkivel. Sőt van egy barátnőm aki nem hogy csókolózott már megvolt az első neki. Én úgy érzem még nem vagyok rá kész. És amúgy sincsen olyan fiú aki nekem tetszene. A legtöbb "kapcsolat" az évfolyamból tart 1 hónapig aztán szakítanak egymással ... és ez nekem annyira fura. Ez nem is szerelem. Vagy csak velem van a baj? Én csak azért nem járnék egy fiúval sem mert bejön... ha már nagyon tetszik akkor igen, de ilyen fiú még nem volt.

2012. aug. 22. 14:03
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem ciki, 17 évesen csókolóztam először, 19 évesen lett barátnőm és vele vesztettem el. Aki emiatt kinevet az egy idióta barom.
2012. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Drága, vagy mehetsz a barátnőid után, mint egy birka, vagy érezheted magad jól a bőrödben és alakíthatod úgy az életed, ahogyan neked tetszik. Merj egyéniség lenni...
2012. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki!

Tök jó, hogy akad még ilyen 14 éves, aki így gondolkodik, mint te ...! :)

Erre büszke lehetsz!

Le a kalappal, hogy nem a ,,divat,, után mész!

Kivárod, hogy egy rendes, normális, intelligens fiúval hozzon össze a sors! :)

19/L

2012. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, örülj neki, hogy nem néznek tinik.urvának!

Én 15 voltam, mikor először csókolóztam, 16, mikor elvesztettem a szüzességem.

Rossz társaságban vagy, emiatt senkit nem szabad kiröhögni.

Ne aggódj, az ő viselkedésük a ciki, nem a tiéd.

Nagyon jól teszed, hogy nem jössz össze valakivel csak azért, hogy megmutathasd, hogy igenis jársz valakivel.

2012. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én egykorú vagyok veled, és ugyanaz a véleményem, mint neked!

Amúgy is elfog jönni az amikor smárolni fogsz a nagy "Ő"-vel, nem kell ezt siettetni! :D

Szerintem az a ciki, sőt egyes esetekben szánalmas, amit az osztálytársaid és kortársaink nagy része csinál.

Mert számomra az teljesen felfoghatatlan, hogy minek jönnek össze, hogyha 1 hónap után már külön is válnak. Akkor ez azt jelenti, hogy alig vagy nem is volt köztük akkora vonzalom? Akkor minek jöttek össze? És egyes facebook-os kapcsolatokról nem is beszélve...

Nekem ez a véleményem. :DD

14/l

2012. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem! Mikor lesz már vége ennek a ciki baromságnak?
2012. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14 éves vagyok még soha nem jártam és nem csókolóztam senkivel pedig sokszor megadatott a lehetőség de nem áltam rá készen. Az egész ismerősöm barátom barátnőm már túl esett ezeken de hidd el hogy nem jó elsietni és valami jött mentel kipróbálni. Érdemes várni vele és ahogy a szexel is a megfelelő személlyel olyan jó érzes lesz mint másnak sohasem hidd el. :)
2012. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WsAkos válasza:
Az nem probléma.
2012. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!