Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felokozott nemi vágyú férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felokozott nemi vágyú férfiak. Hogy oldjátok meg? Önkielégítés.

Figyelt kérdés

AZ a helyzet,hogy olyan vagyok,hogy reggel,este,napközben nekem ki kell vernem,különben megbolondulok.Sajnos ma úgy jártam,hogy sem tegnap este,sem reggel nem bírtam kiverni,mert elaludtam.Persze reggel rohanás,busz,stb...Délutánra már azt hittem megbolondulok,legszívesebben mindenkit lefektettem volna,aki az útba esett és nőnemű.A szerszámom meg csak úgy ágaskodott,hogy majd szétrobbant.Gyakorlatilag akármikor ki tudom verni,mert akárkire ráizgulok rettentő könnyedén.Talán egy barátnő helyre tenné a vágyakozásaimat? Sajnos a 10 cm-es méretemmel,ami a 180 cm,80 kilómhoz tartozik önbizalmam kb 0. :(


Ti mit tennétek?



2012. aug. 22. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

180cm - 80 kg

Az nem olyan durva, én ilyen magassággal 100 kilóról indultam. Pár centi plusz van, de nem olyan durva. Most vagyok majdnem annyi mint te és még fogok leadni, szóval nem nehéz. Aztán meg csajozz be és meg van oldva. 10 cm elég azért ha gyakorolsz a csaj kényeztetésében. :))

2012. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret számít egyedül... De igen egy barátnő megoldaná a problémád.
2012. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő. ennyi :) Velem is ezvolt kb 2 hete,nagyon kanos voltam ugymondd,és azota lett bnőm de minden jobb. :) Hiddel jó az ember mellé egy társ.
2012. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A magasság,testsúlyt csak azért írtam le,mert a 10 centihez nem vagyok kis növésű,hanem "szép szál" legény vagyok,vagy mi.AZ arcom sem szép és gazdag sem vagyok.Kezdek teljesen elkeseredni. :(
2012. aug. 22. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első segitség: az önkielégítés. A kéz mellett érdemes kipróbálni a felfújható úszókarövet. Ha bejött azután jó minőségű gumibabát. A barátnő e mellett szinté segit. Nem csak külön, hanem egyszerre, akár úgy, hogy őt is beavatod, közösen maszturbáltok, vagy segit a karövben illetve a babában nyomást változtatni menet közben. (a szorítóerő változik...)
2012. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!