Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb pasi szemezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasi szemezés?

Figyelt kérdés

Ha egy nálam idősebb pasival (30-35 éves) szemezek, akkor nem fognak "könnyűvérűnek" tartani, ugye?

17L



2012. aug. 23. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
az a pasi ha nem egy visszamaradott akkor csak gyerekként fog rád tekinteni...
2012. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam , bár gondolkodásba komolyabb mint a korombeliek jóval , a párom meg 29 volt akkor és fiatalos .Milyen szöveg már hogy viszamaradott.

A könnyűvérűség meg nem itt kezdődik. Ez szimplán a vonzalmad kimutatása.

2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 évesen miért 30 feletti pasikra hajtanak mostanában a lányok? A pénz miatt? Vagy mi? Ott egy rakat korukbeli srác.
2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

13:57

én speciel nem a pénz miatt. Nem érdekel nagyon, hogy mennyi pénze van, mert utálom kihasználni az embereket.

Sokkal érettebbek, mint külsőre, mint gondolkodásilag, és tudják, hogy mit várjanak az élettől, én ezért vonzódom jobban hozzájuk!

2012. aug. 23. 14:00
 5/6 Fülünyúl ***** válasza:

Nagy a korkülönbség, de az ismerősi körömben is van egy 17 éves lány, akinek 36 éves pasija van, és remekül megvannak. Nem tudom meddig, de most még jól vannak.

Mellesleg a lány szülei sem ellenzik a kapcsolatot, mivel itt egy benőtt fejlágyú férfiról van már szó, megbízható, értelmes, és már nem azt számolja hány nőt kuffantott meg, hanem családot akar. A kapcsolatuk igazából szerintem azon fog állni vagy épp megbukni, hogy a lány ahogy idősödik nem fog-e félrekacsintgatni, elkurvulni.

2012. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig is a 30 asokhoz vonzódtam de nem ez volt a szempont. Más gondolkodású voltam, nem szerettem a bulizást ivászatot. Komolytalanok a 17 éves srácok de a legtöbb 21 -2 éves is még. Az ember meg amúgy sem válogatja hogy kibe szeretbele.
2012. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!