Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány unokatestvérem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány unokatestvérem szereti magát megmutatni. Hogy aknázhatnám ki a helyzetet, lányok, mit vennétek szívesen?

Figyelt kérdés

Fiatalabb lány unokatestvérem van, és sokszor vagyunk egymásnál, csak kettesben is. (Szoros családi viszony.) Teljesen semlegesek vagyunk egymás számára olyan téren, hogy bármelyikünk "járna" a másikkal / arra vágyna, hogy lefeküdjön vele. Szerintem pont ez a szabadság teszi, hogy mondhatnám büntetlenül mutatkozik előttem bugyiban, vagy akár melltartóban is.

Direkt megfordul, mellém fekszik, akár egy merész bugyiban is, de nagy ritkán tangában.

Látom rajta, hogy keresi a lehetőséget erre, mert élvezi. Lányok, jól érezhetem? :) És hogyan hozhatnám ki ebből a szituból a legtöbbet? :) (Persze hogy a képoszta is megmaradjon...)



2012. aug. 23. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de: mi van?!
2012. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Farkald meg
2012. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Te normális vagy? Szólj neki, hogy öltözzön fel. Azért mégis csak az unokatestvéred, ez nem normális, főleg ha neked ilyen gondolataid vannak.
2012. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
ti betegek....vagytok...vérfertözés, te àllat, gondolkozz màr egy csöppet! Vagy cigànyok vagytok? Akkor nem szoltam, csinàljàtok:D
2012. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Adjál neki csak vigyázz fel ne csináld. Egy igazi kis csiszolatlan ribizlire akadtál.
2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Ugye tudod hogy ez nem normális?
2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kihozni a szitubol? ( Föleg a káposztás dolgot nem érte.) Kérem, fogalmazz egy kicsit világosabban.
2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Meztelenkedj előte te is meg beszélj rőla hogy mit gondol a rokonok kőzti szexről . aztán kérdezd meg csinálna e ijet . aztán vesd fel hogy dugjatok persze ehez nagyon szoros kapcsikel és nyitolegyen de nagyon. sok sikert hozá
2012. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 jin ***** válasza:
Hat
2012. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Azért reménykedem hogy kamu kérdés.
2012. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!