Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fiúkat keresek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fiúkat keresek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az én környzetemben egyettlen olyan fiú sincs akivel el lehetne menni bulizni és nem akadni a pián meg néha 1-1 szál cigin?

És nekem miért csak az ilyen fiúk jönnének be?


2012. aug. 23. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem akadok ki de ennek is megvan az ára ;)
2012. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hova jártok bulizni, katolikus templomba?

Ezer százalék, hogy van olyan a környezetedben, akit nem irritálna ez, akár ennél több sem.

Mondjuk ettől még nem szép dolog inni és dohányozni, de hát már nem vagy kiskorú, eldöntheted magad. Mert ugye elmúltál 18, mert ezeket mind megveheted.

2012. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!