Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "vonzóbb"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék "vonzóbb"?

Figyelt kérdés

18/F

Viszonylag jól nézek ki (sokan mondják olyanok is akik nem hazudnának nekem, meg hát én is látom). Társasági ember vagyok, vicces, nem vagyok félénk. Mégsem volt még barátnőm, és elég kevés élményem is volt még nőkkel. Az a legnagyobb gond, hogy általában elég jóban vagyok az ellenkező nemmel, és egyből beraknak a barátok közé, onnan meg nehéz kijönni. Hogy lehetnék ebből a "jófej, rendes srácból" egy 'nőcsábász' ? :DD Próbálkoztam már stílusváltással, hogy picit "bunkóbb" (nem kifejezetten, csak nem tudok rá jobb szót) lenni a lányokkal, de valahogy nem vagyok jó benne. Help me:D


2012. aug. 23. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Rakj zsebre pár erős mágnest.
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az miben segít ?
2012. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem egy idióta kérdés, így rendes válaszokat szeretnék:)


Második: micsoda?

2012. aug. 23. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél titokzatos,tünj el egy kis idöre ,hogy érezzék ,azt hogy levannak szarva.Általában alacsony EGO -ju csajok könnyebben lesznek szerelmesek.Szal az elején csinálj belölük EGO gombocot ,majd szard le öket egy kis idöre .:D
2012. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elejétől kezdve úgy közeledj felé, hogy észrevehető legyen, hogy mit akarsz. Szervezz randit, csókold meg... Ezek elég egyértelműek. Ha küldenél képet arról is tudnék véleményt mondani.
2012. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mágnesre gondoltam -_- máásodik
2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"második": az volt az egyik ötletem, mmint hogy arra gondolsz, csak mégis:)


Többi választ köszönöm:)

2012. aug. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!