Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nudista strand?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm el akar vinni egy ilyen helyre... vagyis azt mondta h Pest mellett van egy nagy tó és h ott lehet meztelenül fürdeni, de nincsennek sokan...ezt mondta... de az a gáz h én nagyon de nagyon szégyenlős vagyok, és utálok meztelenkedni!! de nem akarom megbántani mert már megigértem neki. de úgy félek, nemtudom h hol van meg h milyen ez :S és ha nem veszem le a fürdőruhát az nagyon gáz? légyszi válaszoljon vki aki jártas ebbe.... ja és 16 éves vagyok :S:S
2009. júl. 24. 23:23
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
93%
Én már voltam nudista teraszon, és nem volt rajtam kívül senki fiatal...tehát az én megállapításom az, hogy ilyen helyekre inkább az idősebb korosztály jár, vagy a bevállalósak. Szerintem nincs abban semmi, hogyha magadon hagyod a fürdőrucid. De ha bikinid van akkor először csak a felsőt vedd le, aztán ha kedvet kapsz, akkor az alsóját is. Ez erre a célra van kitalálva! Ne félj és ne legyél görcsösen gátlásos! :) Sok szerencsét! Aztán írd meg milyen volt!
2009. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

mehetek?:D

17/F

2009. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

hahahaha :D gyere :D:D

első válaszoló: kicsit megkönnyebbültem attól amit írtál de naaa:D :P akkor is szégyenlős vagyok, de nem fognak leszólni azért h nem vetkőzök le? biztos??:D

2009. júl. 24. 23:43
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

a-a nem fognak mert írtad h 1 tó, vagyis nincs felügyelet alatt így bárki oda mehet asszem


régen énis gátlásos voltam strandon naciban de mondta muter h senki nem néz senkit :P

sztem ez él majd ott is ^^

2009. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

háááááááát :D remélem :D de bevagyokzsongvaaaaa:D

Te írtad az előbb h : mehetek? :DDD :P

kíváncsi vagyok rád :D tudom h ez nem ismerkedős oldal na de mégis xD :D

2009. júl. 24. 23:48
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
van vipem amennyiben megtudjuk oldani a névcserét addig semmi gond, remélem tudok neked írni privátot :)
2009. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
amit írtam szöveget, ott van alatta h : Privát e-mail a kérdés kiírójának :P írj oda :D Te leszel a megmentőm, érzem :D
2009. júl. 24. 23:52
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg a budakalászi bányatóhoz (Omszki-tó) visz majd az ismerősöd... Ez Békásmegyer után van, Bp. északi részén a budai oldalon.


Mi ott lakunk, elén gyakran autózunk el a tó mellett, mondjuk nem mondható, hogy kevesen lennének. :-/


Ha még nem voltál ilyen helyen, tanácsos előbb távolról megszemlélni, szerintem elég ciki hely...

Egy csomó pasi csak azért megy ide, hogy feltünően mutogassa magát, parádéznak lógó fütyivel, mint egy kiskakas, elég röhejes. :]

Nem nagyon láttam még ott bikinis vagy fürdőruhás fürdőzőt, szerintem azokat kinézik maguk közül.

Egyértelmű, hogy ilyen helyre azok mennek, akik imádják meztelenül mutogatni magukat és kukkolni akarják a többieket (nehogymár 1 tenyérnyi textil miatt ne tudná élvezni a szabad természetet).


A tó másik oldala viszont normál strand, tehát pár méterre odébb rendes textiles fürdés van, nyugodtan átmehetsz oda is, csak az a ciki, mi van akkor, ha az ismerősöd nudizni akar, te meg nem?!

Akkor külön strandoltok? Te egyedül?... 8-[


Mennyire ismered ezt az ismerősödet?!

Nem lenne jobb, ha magaddal hívnád a barátnődet is?

Én nem mennék egyedül a helyedben!!!

2009. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

hát szerintem is nagyon ciki ez az egész... de olyan idióta vagyok h belementem, mert azt mondta h nincsenek sokan és nem kötelező levetkőznöm

Ez az ismerős az a pasi akibe szerelmes vagyok, csak az a gáz h ő nem szeret engem és ezért is félek h ebből csak rossz dolog fog kisülni. Légyszi ne nézzetek hülyének, az a gáz csak h idősebb nálam 10 évvel de már rég ismerem...csakhát...korkülönbség miatt nincs semmi.

2009. júl. 24. 23:59
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem kötelező elmenned!!!

Rosszul vagy... Nem jól érzed magad... Most jött meg... Közbejött valami (rokonok jönnek Pécsről)... stb... ;]


Tanulj meg "nem"-et mondani, te irányíts egy kapcsolatot, ne pedig a pasi!


Különben sem jó ebben a dögmelegben, maximális UV-sugárzás mellett szabadtéri strandon aszalódni egész nap!

Menjetek inkább egy légkondicionált moziba. :D


Ha bemész a nudi strandra, ott már kényszer helyzetben leszel, hogy muszáj levetkőznöd, mert mindenki pucér, legfeljebb hazamehetsz, de onnan egyedül hogyan tudnál hazamenni, ha a pasi autóval vitt ki?

(Ott csak országút van, semmi közlekedési eszköz, a HÉV onnan kb. 3 km gyalog.)


Én a helyedben nem mennék...

2009. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!