Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ferfikent keves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ferfikent keves vagyok, penzzel meg lehetne oldani, hogy legyen baratnom?

Figyelt kérdés

Kulfoldrol irok, azert nincsenek most ekezetek.

Az eddigi eletemben nem volt tulzottan sok sikerem a nok teren. Most, ahol dolgozom a nyaron; rengeteg olyan parositast latok, ahol szep, sot gyonyorunok vannak egyutt atlagos vagy akar ronda ferfival. Megkerdeztem az ismeroseimet, szerintuk penz van a dologban.

Az itteni kintlet es munka most inspiraciot adott nekem arra, hogy ezen az uton induljak el.

A kerdesem lenyege az lenne, hogy amennyiben tartosan kulfoldon sikerulne dolgoznom, az ott megkeresett penz segitsegevel lehetseges-e a sok bojtoles bepotolasa?


2012. aug. 24. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, de nyíltan sosem fogja senki sem erre fogni. Azt mondják majd, hogy bejön nekik, hogy sokat voltál külföldön, biztos sok mindent láttál, tapasztaltál, sok kalandban van részed, biztos egy izgalmas ember vagy, stb..

Holott tényleg csak arról van szó, hogy megszedted magad kinn.

2012. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha sz első randi végén meginvitálod bali-ra egy kéthetes nyaralásra,akkor nagy valószínűséggel a csajod lesz.
2012. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, hidd el lehet akármennyi pénzed az nem lesz elég a legtöbb csajnak! Tanán volt idő még így volt de manapság annyira büszkének hiszik magukat hogy inkább lemondanak a lehetséges sok pénzről de csúnya,nyomi férfivel akkor sem kezdenek.
2012. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Valahogy nem hinném hogy itt ért valaki vacsatiul.bojtoles??bepotolása???ember!értem miért nincs csajod!ezzel a dumával.férfiként is kiröhögöm a belem,
2012. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom mondani, hogy elpusztulhatna már ez a bolygó. Hatalmas l'amour lenne tényleg az ilyen...:D Ez lenne a szerelem? Tudjátok egyáltalán, hogy milyen önzetlenül, szenvedélyesen szeretni a másikat?! Mi köze ennek a pénzhez? Az már nem férfi, akinek megfordul a fejében, hogy pénzzel hódítson, az pedig nem nő, aki erre megy. De azért sok szerencsét...:D
2012. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Evek opta nincs baratnom, ezert kerdezem. Valahanyszor probalkozom, keresztulneznek rajtam, egyszeruen nem vesznek szamba ferfikent. Ezert gondoltam vegso megoldaskent.
2012. aug. 24. 22:53
 7/17 A kérdező kommentje:

3-as

Itt vagyok Sartiban mar tobb, mint ket honapja es rengeteg ronda ferfi-gyonyoru no parost latok itt.

2012. aug. 24. 22:54
 8/17 anonim ***** válasza:

Én elásnám magam, ha ilyen lennék!

Pénzzel sosem lessz szerető partnered.

Szexpartnert, Prostit bárhol találsz.

Társat pénzért soha.

2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hogy kepletesen irjak:

Ha tragyat eszek, akkor tulelek, de ha semmit, abba belehalok."

Arra ertem, a semminel meg talan az is jobb. Amikor baratnom volt, rendszeresen megcsalt, agressziv volt velem, megis vele voltam masfel evig, mert annyira rettegtem az egyedullettol. Annal talan meg ez is jobb lenne.

2012. aug. 24. 23:01
 10/17 Fülünyúl ***** válasza:
Meg lehet oldani, de aki a pénzedre mozdul az olyan is. Nagy csodát ne várj.
2012. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!