Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bőv. Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Több éve van legjobb fiú barátom és nem régen összejött egy új lánnyal akit régebben elég sokat cikizett stb.

Elmondtam neki hogy mit gondolok róluk (ez az volt hogy annyi rosszat hallottam hogy mond a lányról és emiatt nem igazán értem hogy most mégis mért járnak). Egyik barátnőmnek ezt elmondtam viszont ő ezt félre értelmezte és elmondta a pasijának azt hogy én nem örülök annak hogy együtt vannak ő pedig tovább adta a legjobb fiú haveromnak aki emiatt most nagyon megutált..

Elnézést kérek a fogalmazásomért nem tudom hogy mennyire érthető... mit tudnék tenni hogy újra jóban legyünk? küldtem neki smst facebookon is írtam neki de nem válaszol, a múlthéten elmentem hozzá de nem volt otthon.. mi tévő legyek? értelmes válaszokat kérnék előre is köszönöm!!


2012. aug. 24. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szerelem>barát

ezt a kört bebuktad, majd ha szakítanak, akkor állj fel a padlóról.

2012. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piicur ***** válasza:

menj vissza az elejére. mond meg a barátnődnek, hogy nem így gondoltad, és reméld, hogy végig megy ugyanaz a kör:)

de a barátod, ha ilyen jóban voltatok szóba állhatna veled.

2012. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!