Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik az amikor: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik az amikor: ha nem keresek valakit akkor az a baja, "szarok rá" ha keresem az a baja, "pióca" a helyes közép út akkor csak a szűkséges hazudás lehet?

Figyelt kérdés

volt egy esetem ahol mindig kerestek elsőnek nem foglalkoztam vele,majd miután komolyabbá váltak a dolgok. mikor keresett akkor rövid időn belül jelentkeztem..erre úgy könyvelt el hogy olyan vagyok mint egy pióca..

de hát ha rá érek valakire meg valamire akkor nem mondhatom hogy nincs fél percem sem rá vagy később írjak hogy bocs dolgom volt ha egyszer nem igaz..



2012. aug. 25. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tom ki vola partnered, deleg fura lehetett..
2012. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szard le ,hogy mit mondanak..
2018. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!