Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ÉN szervezek programot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ÉN szervezek programot az évfordulónkra, akkor nekem is kell fizetnem mindkettőnkét? Én vagyok a lány

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ha már van barátod, és oly sokká, hogy megértétek az évfordulót, akkor ezt meg tudjátok beszélni.
2012. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azért szervezek én programot, mert tudom, hogy ő úgyse fog, szóval igazából meglepetés-szerűség lesz
2012. aug. 26. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
igen akkor neked kell! de hany eves vagy??
2012. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor igen. Ezzel te vállaltad is a költségeket.
2012. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meglepi lesz akkor neked kell, ha megbeszélitek közösen, hogy elmentek aznap valahová,akkor lehez közösen.

Gondolj bele, este beállít hozzád,te elviszed vacsorázni és közlöd vele, hogy fizesse ki?

2012. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolj bele: Mivel meglepi, ezert nem mondhatod neki, hogy fizessen, mielott meglenne a program. Miutan lezajlott a program, azutan meg atnyujtod a szamlat?:D

Ha te szervezed, mint meglepetes, akkor neked kell fizetni.

Ha tul draganak tartod a programot, akkor minek szervezed...nem er meg ennyit a kapcsolatotok, vagy nem erdemel ennyit a parod? Csinalj olcsobb programot.

Egy vacsora, egy mozi, meg ilyenek, azt hiszem belefernek, nem?

2012. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!