Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok igaz hogy nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz hogy nektek egy fiunál nem sokat számit a szépsége hanem a stilusa?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő számít :)
2012. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De melyiket néznéd el?
2012. aug. 26. 11:34
 3/12 anonim ***** válasza:
ahhoz meg kell ismerni, mert ha csak látom, és nem jön be, akkor nem jön be, de ha van benne spiritusz, akkor azon lesz, h ismerkedjünk, és akkor meg kiderül, milyen, úgy már sanszos
2012. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legyen egy fokkal szebb az ördögnél :)
2012. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki de szar a stílusa azt meg lehet változtatni ha meg bűn ronda de jól öltözködik akkor ugyan úgy csúnya marad szerintem inkább legyen helyes
2012. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

5: akk még szerencse h tudod h a stílus alatt mire gondolt a kérdező:) szőke tizen éves pláza macskák pls hanyagolják az értelmesnek szánt hozzászólásokat.


am akár csaj akár pasi az illető számít a külső is vmivel felkel kelteni a figyelmet nem?

2012. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legalább van még őszinte lány is, mint pl az 5-ös!
2012. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a legszebb a világon de a legcsunyább se.Tetszem a lányoknak tudom. De hogy tudnám megváltoztatni a stilusomat?
2012. aug. 26. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem muszáj, hogy szépség legyen, de legyen benne valami ami meg fog, a szem, a szája, a mosolya...De azért ha ősbunkó, akkor nem számit, hogy hogy néz ki, nem kellene....
2012. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen a "stílus" fogalmon én is fennakadtam, nem mindegy, mire vonatkozik. A ruházkodásra jóformán tojok, viszont a viselkedés a legmérvadóbb kritériumaim listáján foglal ékes helyet.
2012. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!