Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire vagytok szégyellősek ilyen téren?

Figyelt kérdés
Nálatok a családban mennyire normális az, hogy pl boxerben vagy meztelenül látnak a többiek, vagy hogy reggel ha kimész a szobádból, de áll a farkad (mert hát elég sokszor előfordul reggelente), akkor mennyire vagy szégyellős, hogy mások a családból látják ezt? Esetleg haverok előtt így haverok előtt is álló farok mennyire gáz nektek? Esetleg ha fürdés közben látnak meztelenül, az mennyire gáz?

2012. aug. 26. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha boxerben látnak, az még nem gáz. De ha álló farokkal, vagy meztelenül látnának, az már nagyon gáz lenne.
2012. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

A boxerben nem gáz. Engem már a postás is látott boxerben!

Ha a haverok látnak álló cerkával vagy zuhanyzás közben nem gáz ,de ha a rokonaim .....!

2012. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam 14/f!
2012. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok szégyellős,persze szándékosan nem mutogatom magamat,de ha úgy alakul.hogy meglátnak a családtagok meztelen,vagy reggel amikor áll,az nem zavar.Haverok előtt meg egyáltalán nem zavar akkor sem ha meztelen vagyok és feláll,közös tusolóba volt már ilyen.
2012. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, és kérnélek titeket, hogy kort is írjatok!
2012. aug. 26. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Boxerban nem gáz.De azért álló farokkal vagy meztelenül nem sétálgatok.Azért majdnem felnőttként már nem illik.

F19

2012. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor sorba:

először is vannak viselkedésmódok melyek természetesek ám nem minden környezetben megengedettek!


pl az én családomban az normális hétköznapi hogy valaki bokszerben vagy ádámkosztümben grasszál a házban.

De az hogy álló fas*al, az már tiszteletlenség mindenkire nézve! (ez azért már az intim szféra kategóriába sorolandó)

Mivel gyakorlatilag születéstől fogva ismerem a családom, ezért nincs értelme szégyellősnek lenni a másik előtt.


Egy baráti környezet azért elég más!

Ha olyan a kapcsolat a haverokkal akkor értelem szerűen megengedett a mezítelenség!

Van hogy tekintettel kel lenni másokra és be kell tartani a közszeméremre vonatkozó szabályokat!


Az én baráti társaságom olyan, hogy nem újdonság egy mezítelen nő vagy férfi látványa.

Felnőtt emberek vagyunk, mindenki maga dönti el hogy pl egy sátorozás során vagy egy éjszakai fürdőzéskor mit vállal be!

2012. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a boxer nem gond, reggel meg max megvárom míg lekonyul a kobra:)
2012. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
boxer nem vészes de a farkadat várd meg hogy lelankadjon :) 14/F
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sorba: a boxer egyáltalán nem gáz... meztelenül a családon belül? nálunk nem szokás...tény, hogy Stanley minden reggel hamarabb kel mint én, nem szeret aludni, de mikor felkelek mindig megvárom , hogy visszaaludjon... haverok álló farokkal nem szokás mászkálni, az már nem jelent jót :D (ha érted mire gondolok)... fürdés közben ugyancsak attól függ, ki mennyire elégedett a lankadt állapotban kinéző Öcsivel. aki nincs hozzászokva közös fürdőkhöz, kollégium, aktív csapat sport, az általában szégyellősebb.

De ez a legtöbbünket nem érdekli egyébként, hogy ki takargatja jobban és ki nem :)

2012. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!