Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék neten barátkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék neten barátkozni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon magányos vagyok, megvannak a régi gimis barátnők, de egyre ritkábban találkozunk/beszélgetünk. Nehezen alakítok ki új kapcsolatokat, pl nemrég új munkahelyem lett, és ott még mindig nem bírtam megnyílni mások előtt. Nincsen párkapcsolatom, próbálkoztam társkeresőkkel is, találkozás előtt mindig izgulok, hogy a "normális" énemet vegyem elő - ez sikerült is, úgy érzem nem néztek rám egyszer sem furán, de mégsem lett ebből kapcsolat.

Nem voltam mindig ilyen, de az idő előrehaladtával egyre jobban elhatárolódom másoktól, egyre nehezebb ismerkedni. Szeretném, ha megint lenne baráti köröm, akik vannak, azok sajnos külföldön, de ők nagyon vidám és vicces lánynak ismernek, velük sikerült megtalálnom a közös hangot, és azóta se sikerül ez másokkal is.

25 éves lány vagyok, mások szerint szép is, de az antiszoc jellemem mindenben akadályoz. Néha ezt sikerül áthidalnom, néha nem.

A kérdésem az lenne a hosszú bevezetővel, hogy vannak-e olyan oldalak, amelyek kifejezetten barátkozásra specializálódnak?



2012. aug. 26. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha lennének barátkozásra kitalált oldalak, azt mindenki párkeresésre használná, arra meg már vannak oldalak.

Inkább az érdeklődési körödnek megfelelő tematikus oldalakon/fórumokon kellene nézelődnöd, és akkor van közös témátok is.

Munkahelyi társasággal mi a gond? Te nem érdeklődsz irántuk, vagy ők nem akarnak befogadni?

2012. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom :D Én nem tudok ilyen oldalról, de vannak fórumok, ahol lehet beszélgetni, meg pl. ott a hotdog (www.hotdog.hu), nekem innen is vannak ismerőseim. De szerintem próbálhatnál a munkahelyeden is barátkozni. :)
2012. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőkön nem lehet barátkozni.

Ha van hobbid,akkor keress róla forumot ilyesmit.Én is így ismerkedtem meg több haverommal is.

Munkahelyen,könyvtárban.

Sajnos nincs kifejezetten erre készített honlap.

Ha szeretnél csak úgy beszélgetni nyugodtan írhatsz

F19

2012. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

melegeket vagy totálisan szerencsétlen srácokat akik már belekeseredtek mindenbe és már 1 lány barátságának is örülnének ilyeneket találhatsz csak haverságra.....


de az ha tetszel a pasinak akkor az csak azért fog "Csak barátkozni" veled hogy később lehessen más is.


párt meg ne a neten keress!

2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pár napja ezen az oldalon szereztem haverokat. Ilyen oldalakon csak haverokat lehet szerezni. Bár nem kizárt hogy idővel lehet barát bármelyik haverból.

A barátság az hosszú idő alatt kialakuló bizalomra épülő kapcsolat.

Tegyél fel egy kérdést./én is ezt tettem / Sokan válaszoltak privátba és némelyikkel a mai napig is beszélgetek!

2012. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akár itt is sikerülhet.
2012. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ezen az oldalon is tudsz ismerkedni. Szoktam én is, csak kevés itt az olyan ember, aki közel lakik hozzám. Te hol laksz kérdező (vagy bárki aki ismerkedne)? 22/F
2012. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A neten szinte akárhol. Fórumok, blogok, egyéb közösségek. Nem vagy antiszoc, csak visszahúzódó, és talán az átlagnál kicsit érzékenyebb.

Én is ilyen voltam, legalábbis sokat görcsöltem rajta, hogy nincsen baráti köröm, de rájöttem, hogy ez csakis egy a társadalom által normának beállított tényező. Mindig is magányos lovas voltam, és párkapcsolaton kívül sosem vágytam más emberi kapcsolatra. Jó lett volna, de így alakult, kár ezen emészteni magam, ha elégedett vagyok így is.

Ha gondolod dobj egy privit, és kötetlenül elbeszélgethetünk. :)

2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat:)

Munkahelyen valahogy nem találom meg a közös hangot, persze témák vannak, az esetek 90% a munka. Amúgy bennem van a hiba, nem tudnék velük eljárkálni bulizni vagy akárhová, mert ha naponta 9 órán keresztül össze vagyunk zárva az nekem elég. Max akkor lehetne barátkozni, ha már egyből olyan szintű egyetértést fedeznék fel valamelyikükben, hogy az átmenne privátba is.

Megpróbálom akkor majd a hot-dogot:)

Amúgy tény, hogy nagyon magamnak való vagyok, egy idő után zavar, ha folyamatosan valakivel vagyok. Ez alól kivételek azok, akikkel mélyebb barátságot kialakítottunk. Nem tudok "csacsogni", nem tudok felszínes kapcsolatokat fenntartani.

2012. szept. 2. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Költöztél is más városba, vagy csak munkahelyet váltottál?

Régi kollégákkal is összejárhatnál akár, velük már nem vagy összezárva.

Az is még működhet, hogy nem egész társaságokkal próbálod megismertetni magad, csak egy-egy olyan emberrel, aki köré gyűlnek az emberek.

Legegyszerűbb mégis az lenne, ha bepasiznál. Egy helyes huszonéves értelmes lánynak ez nem lehet probléma, még ha igényel is némi erőfeszítést.

Férfiaknál gyakoribb az antiszoc attitűd, náluk direkt előny, ha a barátnő nem várja el, hogy mindig legyen valami nyüzsgés.

2012. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!