Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibibubu10 kérdése:

Fiúk! Ti hogyan reagáltok, ha egy csaj haverotok szerelmet vall nektek?

Figyelt kérdés
Ismeritek a csajt,de nem túl régóta.Nem az a bombázó,de nem is ronda.Szóval erre,hogy lehet reagálni?Hogy reagáltok?

#szerelem #reakció #be vallja
2012. aug. 26. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát megbeszélném vele a dolgot.Ez olyan semleges dolog.

Mivel szingli vagyok,elmennék vele randira.

De ha nem éreznék iránta semmit,akkor sem bántanám meg

F19

2012. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mosolyognék, és el hívnám randira. Ha esetleg nem jönne össze, akkor is meg maradna a barátságunk.
2012. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hát nem hábibubáznék az tuti.:)


Ha tetszik nekem a lány és nincs senkim akkor azt mondanám hogy ismerjük meg egymást még jobban és beszélgessünk és hátha lesz valami.

2012. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
akit alig ismerek? "..aha.."
2012. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor mondd meg neki, és hogy maradjatok továbbra is barátok.. ez a legjobb megoldás. Ha tetszik, akkor meg hívd randira.
2012. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Mondanám neki, hogy akkor térdre és szeress.
2012. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszene akkor randira hívnám,ha meg nem akkor finoman közölném vele,hogy maradjunk inkább haverok:D
2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Najó,elmondom.Csaj vagyok,de tényleg félreérthetően fogalmaztam.Nem hivott randira,pedig utalgatott rá,hogy neki bejövök. 6-os válaszoló: én mondtam neki,hogyha szeretné én szivesen leszopnám,de ő azt mondta nem áll rá készen.Neki ehhez jobban meg kell ismernie,de ha majd jobban ismerjük egymást...meg ő a dugást jobban szereti
2012. aug. 26. 17:12
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyenben részem, szerelmének szólított, bár tök gáz volt. én nem szóltam erre semmit, nem válaszoltam

egy kiránduláson fel is ajánlotta magát, erre sem szóltam semmit, majd estefelé ugatott valami kutya a kerítés mögül, játszotta az ijedtet és elkapta a kezem, hogy jaj, de meg ilyedt...

átlagos csaj volt, és sajnos nem ütötte meg a mércémet.

bár persze nagyon jól esett, hogy olyan sokat foglalkozott velem, talán ezért nem mondtam meg neki, hogy soha nem lesz köztünk semmi, mert nekem nem elég jó és nem akartam, hogy utána ne törődjön velem, mert azért mégis csak nagyon jól esett

viszont az ő szemszögéből sok kínos pillanattól kímélhette volna meg magát, ha nem csinál semmit, vagy ha kerek perec választ akar, hogy van-e esély arra, hogy legyen valami

gimiben osztálytársam volt

19f

2012. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
olcsó ribi
2012. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!