Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-18 év közötti lányok (akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-18 év közötti lányok (akik még szüzek), ti tampont vagy betétet használtok?

Figyelt kérdés
Életkort is!
2012. aug. 26. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

betét 15 lassan 16/L

valahogy a tamponhoz nincs gusztusom..

2012. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én betétet, de már kezd kényelmetlenné válni suliba, szóval valószínűleg el kezdem hamarosan a tampon használatát /de csak suliba/ 16 éves szűz lány.
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tampont használok. 14/L
2012. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én mindkettőt használom/tam, függetlenül attól, hogy szűz voltam-e vagy nem. 20L
2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én betétet használok, mert a tampon sokkal egészségtelenebb. A tampon csak akkor jó szerintem ha tényleg strandolni szeretnél menni, de csak így tudod megoldani (ilyen fajta vészesetekre gondolok) 16 éves szűz vagyok.
2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én betétet használok de a nyaralás miatt kénytelen voltam tampont használni de maradok a betétnél ! 14/L
2012. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én amíg szűz voltam, betétet használtam. Aztán 16 éves korom körül áttértem a tamponra, mert a betét elég kényelmetlen volt. 19/L
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tampont, a betéttől újra pelenkásnak érzem magam 15,5L
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
akkor (12-18 között) nagyon sokáig betétet használtam, később-azóta alkalmanként tampont is. nem mindig, de erős első nap (esetleg második elején) jól jött a tampon, sűrű cserével, alá egy tisztasági betét. utána betét, betét, betét, ahogy gyengül.
2012. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Már miért lenne a tampon egészségtelenebb? Pont, hogy az a higiénikusabb, ha magad is az vagy (kezet mosol csere előtt és után is, és nem fogdosod össze miután kicsomagoltad. A betétet használva tiszta vérben ülsz ha már épp cserélni kéne, de nem tudsz kimenni az óráról, gusztustalan :S) Sokkal egyszerűbb a tampon, nem kell tőle tartani.

Az én időmben még nem volt o.b. mini, az általam akkoriban próbált 'kisméretű' tamponok is közel normál méretűek voltak, szóval én nem tudta használni, pedig biztos azt választottam volna a Libresse helyett. :)

2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!