Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú, aki nem veti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki nem veti meg a melegeket, semmi baja velük, de emellett egyáltalán nincsenek "olyan" hajlamai?

Figyelt kérdés
Csak mert eddigi tapasztalataim alapján azok a fiúk, akik nem vetik meg a melegeket, vagy azok, vagy csak kipróbálnák esetleg fiúval is. Vélemények?
2012. aug. 26. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
szerintem aki nem veti meg, annak vannak hajlamai is
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Én meg, aki megveti, annak kívánom, hogy az ő fia legyen meleg. Ugyanolyan ember mint te, semmiben sem érdemled meg jobban az életet mint ő.
2012. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én sem vetem meg őket, sőt, szerintem a társadalom úgy lenne normális, ha ugyanolyan normális lenne mindkettő, és ha választani sem kéne. tehát hogy az embereknek egyáltalán nem lenne fura, ha valaki meleg, mert az is ugyanoklyan normális lenne mintha hetero lenne. És akkor egyben meg is lenne oldva a túlnépesedés problémája is.
2012. aug. 26. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha van rajtuk megfelelő hűtés akkor nem kell megvetni őket
2012. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
A melegeket nem vetem meg, van egy meleg ismerősöm aki nagyon jó arc, viszont a mocskos b*zikat megvetem. Ők lealacsonyítják a melegeket a viselkedésükkel. (értsd: meleg: normális, olyan mint te vagy én, dolgozik, normálisan öltözik, és nem veri nagydobra, hogy ő bizony nem heteró, b*zi: parádén mutogatja magát, hangoztatja, hogy ő bizony meleg meg ilyenek, de közben fiongja nincsen az igazi melegekről)
2012. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én meleg vagyok. Szóba nem állnék heteróval semmi pénzért. Megtanultam a leckét. Mindegyik csak bántott. Száradjon le a kezem, ha segítenék ezek után egynek is. Felőlem akár életveszélyben is lehetnek.
2012. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:15 Arról nem hallottál, hogy semmi közöd hozzá?

Primitív dolog ilyesmi miatt bántani másokat, mert nem tehetnek róla.

2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ádám és Béla válasznál félrekattintottam, véletlen félig hasznosnak minősítettem, bocsi érte :D


Amúgy Brian Kinney mondta a QAF-ban hogy "Csak kétféle hetero létezik. Az egyik, aki szemtől szembe utál, a másik pedig, aki a hátad mögött."

2012. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó: ennek mi értelme van? :O
2012. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez egy poén, am én irtam. azt hittem levágós, south park mr gerrison idézet
2012. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!