Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Több lent!

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Az a problémám, hogy egy szobában lakok a nővéremmel és a húgommal. Már nagyon kéne egy saját szoba, mert néha én is szeretnék egyedül lenni, de a legnagyobb problémám a reggeli merevedésemmel van, mivel ilyen melegben csak takaró nélkül tudok aludni :( És a nővérem már többször észrevette rajtam, és utána mindig cikiz ezzel :( Sajnos a lakás nagyon kicsi, és csak két olyan szoba van ahol aludni lehet, másikban meg ugye a szüleink alszanak. Ti mit tennétek a helyemben? Segítsetek légyszives, már nagyon elegem van ebből :(

2012. aug. 27. 01:55
 1/10 Orfeus ***** válasza:
83%

Egyátalán nem cink h nincs saját szobád, szinte a hugommal nöttem fel 1 szobába, és ember lettem én is. Bár, a szerencse nálam az hogy télen-nyáron takaróval alszok, még 40 fokba is, pedig nem fázok, csak megszokás.


A legjobb ha befordulsz a fal felé reggel, és felhúzod a lábad, és már el is múlik a merevedés, picit vársz azt kész, max megigazítod azt pont.


Természetes dolog, mint nekik a menstruáció, ha beindul, te is találj ki valami olyat ami csak a lányokra jellemző, pl ha kicsi a melle, én azzal szekáltam a hugom, 17 éves, mostmár nem szekálhatom ezzel, eléggé megnőtt hogy úgy mondjam :D


Tehát vagy elfogadja h ez így van, vagy dugiba el tod intézni minden reggel, vagy szerintem te is cikizd valamivel.


Ha bármi van írhatsz ide, vagy privibe is, azt hiszem tudok segíteni.



19/f

2012. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, ment is a zöld kéz! Tényleg köszi ez most valamennyire lenyugtatott :)
2012. aug. 27. 02:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki, hogy egy tényleg ugyan olyan természetes dolog, mint a menstruáció, de nehogy elkezdd cikizni! Mi lányok néha elég érzékenyek vagyunk erre a témára. Mondd azt, hogy mivel te sem piszkálod őt, ezért ő is legyen kedves visszafogni magát. Szerintem ha egy kicsit is normális, be fogja fejezni.
2012. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszéljetek ilyen intim dolgokról a nővéreddel. Te is kérdezd meg tőle amit tudni akarsz, meg ő is tőled. Így kialakulhat köztetek egy szoros bizalmas testvéri viszony. Beszéljétek meg, hogy a merevedés ugyanolyan természetes dolog, mint pl. lányoknál a menstruáció.
2012. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
08:16 "Mi lányok elég érzékenyek vagyunk erre a témára" Igen? És szerinted nekem az hogy esik mikor a nővérem reggel a szüleink előtt elkezd csesztetni, hogy "mivan, reggel megint állt a zászlórúd"? Ilyenkor néha még az anyám is kinevet! Ezért írtam ki ezt a kérdést, mert már rohadtul elegen van ebből.
2012. aug. 27. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a nővéred?
2012. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16, szeptemberben lesz 17
2012. aug. 27. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mitmondjak, elég értlen viselkedés... De azt mondom, hogy valamikor (ne akkor amikor beszól) mond neki, hogy amúgy ez marhára zavar téged, és te is tudnál mindenfélét mondani neki, de nem teszed, úgyhogy ő is álljon le. (Meg amit mások is írtak, hogy mond el, hogy nem tudatosan áll, hanem ez olyan, mint ha neki megjön a havi, nem tud mit tenni ellene!)
2012. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a legszebb megoldás, de ha meglátod, hogy megjött neki, cikizd azzal. baromi gyerekes tudom, de majd csak leszokik a te cikizésedről.
2012. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Orfeus ***** válasza:

Ismerem a nőket eléggé, minket is irritál ha ilyenről van szó, föleg amikor 14-15 évesek vagyunk, csak utána kezd menő lenni a dolog ha már megbékélsz a dolgokkal.


Mondom, szerintem a legjobb ha beszúrsz valamit te is neki, valami kis hülyeséget, hogy picit neki is ciki legyen, aztán megmondod neki h nem akarod csesztetni, csak cink neked ez a szitu, és ha ő is cinkelni akarja magát akk folytassa csak.


Helyre kell rakni a nőket barátom! :D


17 évesen tudja már mire való a cucc, küld hozzám megtanítom h ne nevessen ilyenen :D:D:


Csak vicceltem, szóval én ezt tudom ajánlani, nálam bejött ha ilyesmi volt.

2012. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!