Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a fellépés, a kisugárzás, az önbizalom (lent)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam,elég buta és bunkó.

Az érettségije is alig lett meg(gondolom anyuci intézte el neki)Nem tud helyesen írni,nem tudja mi az a mimika meg ilyen alap dolgok.Kiemelkedően semmiben sem jó,mégis valahogy minden összejön neki.

Olyan önbizalma van amilyen nekem sosem lesz.Bármibe fog,úgy áll hozzá,hogy tökéletesen csinálja(miközben nem)és úgy tűnik a körülötte élő emberek is ezt hiszik.

Elég domináns viselkedése van.Jobbnak érzi magát másoknál.

Egy osztályba járunk és neki valahogy minden összejön.

Bomlanak utána a nők(Nem jóképű,ezt nem csak én látom így),Ő kapta ki a legjobb gyakorlati helyet(Ahol a nyáron 100ezren felül keresett) Valami üzletkötős dolgot is csinál és ebből is sok pénz jön be,csak nem értem hogyan amikor ennyire buta.

Csak amiatt mert elhiszi magáról,hogy jó?Ennyire számít mit mutat a világ felé?

Nem irigy vagyok,egyszerűen nem értem.


2012. aug. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sokat számít.
2012. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk a csajokat nem értem, én bunkó és műveletlen pasival nem kezdenék, kisugárzás ide vagy oda, de a meló meg ilyen téren ennyit ér, igen.
2012. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!