Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismeri személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismeri személyesen Gyurta Gegét?

Figyelt kérdés
Mesélhetnétek róla,hogy milyen ő valójában

2012. aug. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Gégét ismerem.
2012. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki nem tudná,Gege=Gergő.
2012. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha valaki tudna segíteni mert nem túl szép dolgokat hallottam róla,a testvérem pedig most akar megismerkedni vele.Nem szeretném ha csak kihasználná őt,és csak egyéjszajtás kaland lenne neki
2012. aug. 27. 21:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint egyéjszakás
2012. aug. 27. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de ha ilyen rossz a híre, akkor tesódnak nem árt vele vigyázni... persze ismerkedjen vele nyugodtan, hiszen csak így tudhatja meg, milyen ez a srác valójában, de vigyázzon magára. Ne menjen bele semmibe se túl korán.

Ez egyébként nemcsak rá vonatkozik, minden lánynak, minden más esetben is ugyanezt javasolnám.


23/L

2012. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Igazad is van,csak sajna a tesóm elég hiszékeny és könnyű kihasználni.Elhisz minden szép szót ezért féltem
2012. szept. 1. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam róla pár dolgot...
2012. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló miket hallottál??elmesélnéd?
2012. szept. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!