Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem csak taszítanak a túlsúlyos lányok, hanem egészen egyszerűen undort érzek, ha például csókolózni kéne eggyel?

Figyelt kérdés
Sajnos részegen megtörtént és azóta úgy érzem magamat, mintha megerőszakoltak volna. :/

2012. aug. 27. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy miért van az? Mert így szocializálódtál, azért.
2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése,engem a csontsoványaktól ráz ki a hideg.
2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy részegen smároltál egy ducival, az azt jelenti, hogy te is akartad/akarod legbelül. Szar alak vagy, hogy a piára akarod fogni. Nem kell annyit piálni, ha nem bírod.


Nem lettél megerőszakolva, ne hisztizz.

2012. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lilaturkiz ***** válasza:
te biztos vagy egy lufifeju rondasag vagy egy nyapic valogatos!a csaok nm buknak erre:(
2012. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a lányok válogatósabbak. Nekem csak a túlsúlyos lányok nem jönnek be, nem tehetek róla. Ami nem vonz az nem vonz. Részegen is csak azért tudom mi történt, mert haverom elmondta, csak arra emlékszem, hogy valakivel smárolok, de, hogy kivel arra nem emlékszem tisztán.
2012. aug. 27. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi számít túlsúlyosnak neked..?:D Amúgy meg ez van, kinek mi tetszik meg mitől lesz rosszul, biztos van aki beszól miatta, hogy válogatós vagy, de szíved joga kit választasz meg amúgy is, úgyse tudod befolyásolni hogy ki tetszik:D Egyébként engem is taszítanak a nagyon túlsúlyos és nagydarab fiúk.. mármint szexuális, stb szempontból :|
2012. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én vékony fiú vagyok és mindig is a hozzám hasonló vékony alkatú lányokhoz vonzódtam és ez nem választás kérdése!
2012. aug. 27. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit problémázol itt haver? A gusztustalanul kövér nő legalább hűséges és nem ver át, ha csóró vagy az sem érdekli, nem kell rá költeni mert igénytelenek, még egy 40 kilós 150 centi magas emós gilisztával is beéri. Zavar ha szex közbe büdösödik, meg néha szívmasszást kell adni mert időnként vérnyomás problémái vannak!? Ne is törődj vele. Majd megszokod.
2012. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!