Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tüncibaba kérdése:

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan mondjam el az egyik ismerősömnek, hogy nagyon tetszik nekem. Osztálytársak vagyunk és így minden nap találkozunk. Légyszi írjatok.

Előre is köszi! :)



2012. aug. 29. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
írj neki egy verset
2012. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
én vagyok én te vagy te és mi lenne ha te meg én, egyek lennénk?
2012. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálj utalni neki, hogy tetszik:)Legyél vele kedves, segits neki, mosolyogj rá stb Ha úgy érzed, hogy lehet akkor mond meg neki személyesen, hogy nagyon aranyos, és neked tetszik ennyi:)Gondolj bele sokat nem veszithetsz vele:)
2012. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! és mit csináljak, hogyha több srác is bejön? ha tudtok valami jót akkor írjatok! előre is köszi
2012. aug. 30. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszhetnek, de lehetőleg egyet válasz. Úr isten... "Mit csináljak, ha több pasi is tetszik"... Eleinte azt akartam írni, hogy hívd szépen félre az illetőt és valld be neki normálisan, mert szóból ért az ember nem utalgatásokból, de így... Hány éves vagy?
2012. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 múltam
2012. aug. 30. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mondjam el, hogy váááágyom rááád, hogy szeretem a bőőőröd illatááááát
2012. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!