Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Perverz a pasim, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz a pasim, vagy ez másnál is így van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom úgy megölelni hogy ne legyen merevedése, pedig sokszor nem szánom a dolgot szexuális vonzatúnak.

sőt, szinte mindig merevedése van.

volt hogy váratlanul poénból lerántottam a nadrágját hogy megnézzen milyen alapból ha kicsi neki és akkor is merev volt!

elgondolkoztam rajta hogy problémája lehet-e

normális ez egy 20 éves fiúnál, vagy annyira perverz hogy örökké a szexen jár az esze?

vagy minden fiú merev lesz egy öleléstől már?


2012. aug. 30. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj az első randink 6 órán át állt a farkam másnap rohadtul fájt

örülj neki biztos hogy szeret és tetszel neki :)

2012. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az miért perverz, ha valakinek fiatalkori hormontúltengése van? Örülj neki, hogy szexinek talál, húsz év múlva az ellenkezőjére fogsz majd panaszkodni, csak várd ki!
2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenek a 20 évesek, újabb 20 év, és majd örül, ha izgatásra feláll neki.
2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem perverz. Egyszerűen csak annak a jele, hogy kíván téged, mert szeret, és te vagy a legjobb nő neki a szemében. Az én párom is ilyen, és szerintem mindenkié. Igaz az első randin csak izgult...meg rámizgult xD Én nem figyeltem pont a nadrágjában történő eseményeket, de mikor már egy ideje jártunk, és elmondta, megmosolyogtam, és én egyenesen imádom az ilyet, hogy elég ha csak hozzábújok pl, és ő már harcra kész
2012. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak érdekelt mert 1. pasim
2012. aug. 30. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem perverzió! Az egészen máshol kezdődik!

Én pontositanék, nem a szexen jár az esze, hanem rajtad!

Én több mint 2 éve vagyok együtt a párommal (ő 26 éves), és még mindig áll neki egy puszitól,öleléstől vagy csak ha rám gondol. Engem nem zavar, sőt! Más csajokra nem izgul,nem recskázik naponta, szall én ezt inkább bóknak venném. :) Jó dolog tudni/érezni, hogy valaki kivánatosnak tart még 2 év után is!

22/N

2012. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont hogy húsz évesen(sőt már hamarabb is) a legtermészetesebb! Ahogy írják örülj, hogy felál neki, remélem nem kellesz 40-50 évesen azt elszenvednie mint sok férfinak! És mi ezzel a baj? Egyáltalán ez neked miért perverz? Nem gondolod, hogy túlságosan gátlásos vagy álszent vagy? Örülj neki, hogy ennyire vonzónak tart és inkább te se fogd vissza a szexualitásod, mert az sok bajnak a forrása. A szex a legszebb és legegészségesebb dolgok eggyike a legjobb gyógy és egyben kábítószer.
2012. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszel neki,és kíván.Plusz elég fiatal még,tombolnak a hormonok,ez természetes.
2012. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mit jelent a perverz szó, mert ezek szerint fogalmad sincs. A pasid nem perverz, csak kanos. Szexeljetek sokat, el fog múlni.
2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ja úgy bírom, mikor buta, tini lányok perverznek neveznek egy szexuálisan normális igényű fiút. Mintha valami bűn lenne, hogy szexre kész a gyerek. -.-
2012. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!