Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegségnek számít ha minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegségnek számít ha minél több időt szeretnék eltölteni egy fiú barátommal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem számit annak.. akkor én már rég leszbikus vok h egy baratnomnek azt mondom h "szeretlek"????? :DD
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 -=Koldus=- ***** válasza:
32%
Hát végül is elég hűvösek manapság a reggelek, no meg nem soká itt az ősz, kell egy kis melegség a számodra :/
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 -=Koldus=- ***** válasza:
17%

Első


Nőknél ez teljesen máshogy van xD

2012. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hat azert nem:D de ettől függetlenül, nem számit melegségnek...
2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki egy kicsit a kérdésed és akkor lehet érdemben is tudunk nyilatkozni ;)
2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi hogy szeretem ha együtt csinálunk valamit (félreértés ne essék semmi olyasmi) és hát szeretem meghívni helyekre meg ha nem tud eljönni és ha másokkal megyünk akkor vagy megkérem őket hogy tegyék más napra vagy ha nem tudják akkor én sem megyek el kb ennyi ja meg néha szoktam ajándékot is venni neki.
2012. aug. 30. 21:05
 7/18 A kérdező kommentje:
És még annyi én nem érzem magam annak.
2012. aug. 30. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nagy eset..:D nyugi már, nem értem mi ez a hiszti.. van egy haverod, jól megvagytok, mit kell ezen cifrázni??? majd akkor leszel meleg ha seggbek.rod.. már bocs a kifejezésért :D
2012. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Ő a barátod? mármint járós barátod? Mert okéé hogy elhívod meg ilyesmi.. de az a mindenki tegye át másnapra mert Ő nem tud menni..nah ne már...meg ez az ajándék.. ha szülinapra veszed még érte meg ha karácsonyra.. vagy névnapra de máskó' minek?
2012. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
De fizikai vonzalmat egyáltalán nem érzel iránta?? mert akkor nem vagy meleg :) (de ez az ajándék vásárlósdi egy kicsit furi...:P) hány éves vagy?
2012. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!