Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam valakibe? (bővebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam valakibe? (bővebben)

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy pasiba,aki idősebb tőlem.És amúgy én vagyok a csaj(egyértelmű de leírom).És szerintem belezúgtam mert egy ideje éjjel-nappal eszembe jut,ha nem is éjjel dE egész nap.


Szerintem én is nagyon bejövök neki.Bókol nekem meg mondja hogy velem akar elmenni ide meg oda,meg hasonlók.

Csak néha ne tudom magam türtőztetni és odaírom neki hogy gondoltam rá meg hogy nem akarnám elveszíteni.De szerintem ennek örül de valahogy soknak érzem magamat.



És tudom hogy a fiúk dolga udvarolni de néha mondtam neki olyat hogy tetszik az új képe,meg odaírtam alá hogy gyönyörű,meg ilyenek.

Meg néha rámjön egy hülyeség(amiért belezúgtam)ésmég azt is leíRom neki és gondolom hülyének néz.

Mit csináljak?Adtok tippeket?

Amúgy neten megy a dolog.De már azt is írtam neki hogy szeretnék vele találkozni valamikor.Meg írta hogy meginna velem egy kávét,meg hasonlók.Fiúkhoz külön kéRdésem hogy ha nEktek írna egy csaj ilyet(mondjuk nektek is bejön)akkor mit szólnátok?


16/l


2012. aug. 30. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy a srác mennyi idős. Amúgy meg szerintem ha bejön egy csaj akkor minél hamarabb találkoznék vele.
2012. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb nálad? Tudod ha be is jössz neki sosem tudhatod hogy nem csak egy kalandot lát e benned szerintem ismerd meg neten amennyire tudod szervezz vele egy találkát és eldöl hogy mennyire jössz be neki.De akármennyire is szerelmes vagy ne feküdj le vele egyenlöre!Szerintem tudja hogy neked ő tetszik és ezt élvezi is.Viszont ne ajnározd annyira mert akkor azt hiszi bármit megtehet veled hiszen neked ugy is csak ő kell.. Elöször mindenesetre ismerd meg személyesen is hogy tényleg az e akinek hiszed képzeled
2012. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 1-2 napja lett 21.Szóval mikor megismertem akkor nyilván még 20 volt.
2012. aug. 30. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!