Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság nem ciki az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nem ciki az, ha valaki úgy udvarol egy lánynak (barátnőmnek), hogy hazakiíséri, együtt sétálnak, amíg van út, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Nah szal van egy barátnőm, amikor találkszunk, mindig udvarias vagyok, poénkodok, a végén mindig hazakísérem, pedig egyáltalán nem arra lakom:) Ő meg mindig olyan kedves velem, mint én vele, szóval még nem veszekedtünk, meg semmi...
2012. aug. 30. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Megyek a lányért,és haza is kísérem.Egy jó sétával körítve
2012. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Miért lenne már az?!
2012. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
"együtt sétálnak, amíg van út" Hát gondolom ha szakadék van nem sétáltok bele igaz?
2012. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki, ez a normális...
2012. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nade kérem:) szakadékba nincsen út...
2012. aug. 30. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Én is első randikon csak sétálgattam a párommal. kellemetlenül éreztem volna magam ha akárcsak fagyizni elvitt volna, vagy bármi...máig nem szeretem ha csak vmi üdítőt vesz, persze kedves, de utálom ha rám költi a pénzét:s Pedig már 3 év alatt eléggé elmélyült a kapcsolat
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én pont szeretem ha hazakísérnek, kedves gesztus, addig beszélgetünk. Ha közölné hogy "na nem megyek veled mert meg akarom inni ezt a sört a Sanyival, holnap találkozunk", vagy hogy " bocsi nem erre lakom" az nem esne túl jól, főleg nem kapcsolat elején. Jó persze télen fagyban kabát nélkül nem várom el hogy kísérgessenek.
2012. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de csak addig, amíg tényleg van út! Erdőn át biztos, hogy nem kisérném haza, mert visszafelé egyedül félnék a sötétben, meg a kiéhezett, kani jegesmedvéktől!
2012. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a sok ratyi facebookon udvarol, ahhoz képest ez fényévekkel jobb! Sőt! Még ez is a legjobb "módszer"!

Én is haza kísérem a lányt, bunkóságnak tartom lepattintani a csajt hazafelé menet.

Azért arra kíváncsi lennék, hány éves vagy, mert ritkán látok itt ilyen embert.

2012. aug. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16/f
2012. aug. 31. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!