Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú csak a számára vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú csak a számára vonzó lánnyal szokott szemezni, nézni őt?

Figyelt kérdés
Csúnya lányt is gondolom megnéznek, de őrá csak egy pillantást vetnek? Nem egyszer, hanem többször előfordult már ez. Ilyen esetben nem vagyok számára közömbös? Fiúk, mások is csak a nekik tetsző lányokat nézik több ideig? Kort is írjatok, köszi!
2012. aug. 31. 15:20
 1/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem feltétlen. ott a "ez de ronda!" faktor. :D és közbe örülünk h nekünk nem ilyen van.
2012. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csak olyan lányt nézek több ideig akinek tetszik a külseje 16/F
2012. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha a lány kicsit vastagabb, akkor is lehet, hogy azért nézi, mert tetszik neki? Nem vagyok olyan kövér, hogy meg kelljen nézni, de azért van rajtam pár pluszkiló. Mint írtam, nem csak egyszer fordult elő, hanem "rendes" szemezés is volt, barátnőmnek is feltűnt, hogy nagyon szokott nézni.
2012. aug. 31. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet h tetszel neki :)
2012. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Béca ***** válasza:
Akkor biztos tetszel neki, mert pl. én csak azokat a lányokat szoktam így nézni aki nagyon tetszik. Egyébként eddig egy lánnyal voltam így, de belé szerelmes is vagyok.
2012. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg tetszettem volna neki, még így is, hogy nem tökéletes az alakom? Tavaly szeptemberben "kezdődött" ez, szinte mindennap néztük egymást, de nem lépett sose, meg közben volt egy vele egyidős barátnője is, 2 hónapig, de szakítottak. Most már nem fog idejárni, mert elment egyetemre. Facebookon amúgy ismerősök vagyunk, még én jelöltem be február környékén, hátha lépne valamit, mert egyértelműnek tűnt, hogy tetszem neki, barátnőim szerint is. Felköszöntöttük egymást a másik név- illetve szülinapján, de sosem beszéltünk még egymással, köszönni sem köszöntünk. Csak miután fb-n bejelöltem, azóta mosolyog is rám. Lehet a korkülönbség miatt is nem akart tőlem semmit? Én tavaly voltam 9.-es, ő meg mint írtam, most kezdi az egyetemet. Reménykedjek még, hogy lesz köztünk valami? Vagy felejtsem el?

Bocsi, hogy hosszú lett!

2012. aug. 31. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba az egészet.

Ha pedig bajod van az alakoddal, változtasd meg a táplálkozásod, sportolj valamit. Helyrehozza az önbizalmad a jó alak.


Válasz a kérdésre: Igen, olyan lányt szoktam nézni, aki szimpatikus, vonzó valamennyire.

2012. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te jól vagy?! Egy éve csak bámul téged, és nem lép. Még fb-n is bejelölted. És még akkor sem lép. Mi kell még neked, hogy felfogd végre, hogy nem kellesz neki?!

Amúgy meg elárulom neked, hogy a fiúk flörtölni, csókolni, megfektetni is szokták azokat a lányokat akik számukra nem vonzóak.

Szóval ha még csak hozzád sem szól, akkor szerinted mennyire érdekelheted őt? Térjél már észhez!!!!

2012. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béca ***** válasza:
Próbálkozni kell. Csak így tudhatod meg, hogy tényleg nagyon tetszel neki, mert később megbánhatod.
2012. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!