Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell valakit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valakit meg utálni vagy ez egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi aki életem része volt és szeretem a sok rossz ellenére is.Valahogy meg kéne utálnom vagy érezni hogy már nem szeretem.Hogyan tegyem?Lehetséges ez?
2012. aug. 31. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem általánosban barátnőm mindig össze szedett valami faszit, és össze vissza csöpögtek "Így szeretlek, úgy szeretlek" következő napra már nem is jártak és máris ment a gyűlöllek téma... Na akkor mindenki azt röhögte, hogy hogyan lehetséges, valakinek először azt mondani, hogy szereted, utána meg, hogy utálod... Egyszerű, nem lehet... Ha egyszer valakit tisztán beengedtél a szívedbe akkor azt már nem is kell meg utálni. Minek utálnád? Nekem is volt egy barátom, vele vesztettem el, nagyon szerettem őt. De kegyetlenül kihasznált. De sosem mondtam azt, hogy utálom. Az életem része marad, ha utálom ha szeretem. Viszont vissza sírni nem kell. Bocsátani megbocsájthatsz, de felejtened nem kell. Szóval ne engedd neki, hogy még egyszer a lelkedbe taposson, bár nem tudom mit tett. Lehet kicsit homályosan fogalmaztam, de szerintem megértetted a lényeget.
2012. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!