Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel nagyon jóban vagyunk, az egyik az igazi barátaim közül, tényleg teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Én persze többet érzek iránta, mint barátság, ami nem kifejezés, mert egyszerűen nincs nap, hogy ne gondolnék rá legalább 1 órát. Én ezt elmondtam neki, erre azt mondta, hogy kár volt ezt titkolnom előle, és hogy majd megbeszéljük. Ja és elfelejtettem leírni, hogy kb. 200 km van köztünk ezért csak nagyon ritkán találkozunk, és csak fb-n beszélünk. Aztán úgy egy hét után írt nekem. Van két húgom akiket akkor már nagyon régen nem láttam és mondtam, hogy már nagyon hiányoznak, és Ő erre, hogy te is biztosan hiányzol nekik, és nekem is nagyon hiányzol. Aztán télen lesz egy program, ahol így jobban össze barátkoztunk, és azt mondta, hogy reméli, hogy ebben az éveben is ott leszek. Aztán találkoztam húgaimmal (10, 6 évesek), és hát nagyon megörültek, amikor megláttak és megrohantak engem úgymond, és ezt elmondtam neki, amikor megint írt, és Ő azt mondta, hogy majd Ő is megrohan. És azt szeretném tudni, hogy akkor ezt most mit jelent, mert írtam neki elég sok idő után és nem válaszolt.
2012. aug. 31. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
augusztus 31, este :D
2012. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces.
2012. aug. 31. 21:57
 3/13 anonim ***** válasza:
és még péntek is
2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus fellángolás, amit csupán facebookon ad elő. Élőben teljesen másképp fog rád tekinteni, 200 km az meg túlságosan is sok, a korodat elfelejtetted megemlíteni, de úgy gondolom, hogy olyan 16-17 év körül lehetsz.

Szerintem felejtsd el a dolgot, nézz magadnak olyat, aki közelebb lakik hozzád és nem csak facebookon tudjátok tartani a kapcsolatot.

18/F

2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Élőben is ugyan olyan, mint Facebok-on. Ja és 13 éves vagyok, Ő 15.
2012. aug. 31. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
értem már mért nem érted "most mi van" ! Mert 13 vagy
2012. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De egy tapló vagy.
2012. aug. 31. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 31. 22:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat.
2012. aug. 31. 22:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!