Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki eléggé csikis. Oszt. Társak vagyunk és ink csak barátok vagyis én kezdek bele szeretni, szóval szerintetek az jó "játék" ha néha megcsikizem, bökdösöm az ujjamal a hasát stb. Így közlekedhetek hozzá? Vagy ha nem jó ötlet akk írjátok pár jó ötletet lecci! (én 14/f, ő 14 l)

2012. aug. 31. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

kihullott már az összes hajam, megyek növeszteni..

öcsém ilyen kérdéseket ma este

2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

hát lehet csak nekem voltak perverz retardált osztársaim de ha jól selyem 8-osok vagytok.. nomármost nekem 8ban szanaszét fogdosták a mellem meg a seggem meg volt, hogy alám is nyúltak.. annyi maflást osztottam ki 8-ban mint amennyi egész életemben nem fogok már..


ha ezt csinálták volna aranyosnak tartottam volna bár egy kicsit gyerekesnek..

2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14 vagyok, fel is pofoznám ha el kezdene csikizni.
2012. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Markolj a pinájába öcsém!!!Ne bökdösd az ujjaddal a hasát,az olyan gyerekes... Bár ahogy elnézem elég fiatal vagy..

És most szerinted ha elkezded bökdösni meg csikizni akkor beléd fog szeretni???

2012. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 mért ha a melled tapenázza meg a segged és a lábad közé nyúlkál akkor megdicséred?
2012. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1. Rohogtem egy jót.. Xd 2. Köszi a norm. Választ. 3. Neked is bár nem tom h mert vagy ilyen nem is tom hogy mert vagy ilyen komoly na ezt jolmegaszontam.. 2. Meg annyi hogy én nem vagyok ilyen fogdosós fajta. Válaszok meg jöhetnek! :)
2012. aug. 31. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Hogy érted, hogy miért vagyok ilyen komoly? Most képzeld már el a helyzetet, csak úgy oda jön hozzád egy csaj, aki mondjuk nem tetszik neked, és elkezdi taperolni a hasad. Nem hiszem, hogy megtetszene neked, sőt...
2012. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Közlekedhetsz így is,de mehetsz gyalog is!

Vagy húzd meg a haját!

2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3. De am nm ismeretlen mert már 7 éve ismerem... :D bocsi h ezt kívántam.
2012. szept. 1. 07:40
 10/11 A kérdező kommentje:
-Kívántam- kihagytam+ csak telon vok es néha Át írja a szavakat .
2012. szept. 1. 08:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!