Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk, lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk, lányok, akik nincsenek tisztában azzal, hogy jól néznek ki és emiatt nincs önbizalmuk?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?

2012. aug. 31. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
komolyan ezt a kategóriát átkellene nevezni
2012. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémák, önbizalomhiány valami lelki trauma miatt .
2012. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

vannak legalábbis lányok biztos.

én azt tapasztaltam h azért mert hiába nem az a "na másszon rám minden pasi!" típusú lány akkor is azért jólesne neki az érdeklődés és ha nincs akkor azt meg annak tudja be h biztos csúnya. + kipécéz magán vmit amit ő nem szeret és na biztos az a baj és hiába mondod neki h ez hülyeség mert pár nap múlva ugyanazon az önbizalmi szinten van :D

2012. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elvileg én ilyen vagyok.16/F
2012. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem én ilyen vagyok. Kaptam már pozitív visszajelzéseket a külsőmmel kapcsolatosan, és tetszettem sok lánynak is, mégsem hiszem el, hogy kellhetek valakinek. Nem tudom miért van, főleg azért nem, mert tisztába vagyok vele, hogy nem igaz. Mégis bemagyarázom magamnak :D


17/f


sorstárs?

2012. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magamat szépnek, de sokan mondják rám. Meg van barátom is és akkor valószínűleg mégsem vagyok csúnya.

15/L

2012. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Talán mert tudják, hogy nem minden a külső, és hogy a belsővel már akadnak komoly gondok is?
2012. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Huh,en onbizalomhianyos vagyok.....Az a gond,h nekem mondhatja akarki,h szep vagyok vagy akarmit,en akkor is ilyen vagyok/leszek. Na,az meg ugye olyan dolog ,h mindenkinek mas a szep fogalma. Az,h miert van ez,en nem tudom.
2012. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért is lehet ez, mert tisztában vannak a rossz tulajdonságaikkal vagy valami nem tetszik a külsejükön, és erre fektetik a nagy hangsúlyt..
2012. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Engem speciel a nagy fejem zavar magamon, ami kb akkora, mint Jason Stathamé, vagy Max George -é. Engem is sokan néznek meg az utcán, ami nagyon zavar, mert azt hiszem, hogy a fejemet nézik. Tudom, hogy ez nagyon szánalmas meg gáz meg nevetséges, de engem ez qrvára zavar. Én is kaptam pozitív visszajelzéseket, meg gyakran full helyesnek látom magam, de ez nem szokott 2 hétnél tovább tartani...
2012. aug. 31. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!