Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti belehaltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belehaltok ha néhány percre a barátnőitek nélkül maradtok?

Figyelt kérdés
Most voltam táborban,és volt ott egy csaj aki tetszett nekem.De nem tudtam vele bizalmasan beszélni,mert minden nap minden egyes percében ott volt mellette a legjobb barátnője,néha több lány is ott volt.Így nem tudtam randira hívni,és nem is tudtunk kettesben beszélni..marad a facebook,de gázos ott randira hívni.Erre még nem gondoltatok,hogy ez hátráltathatja a fiúkat az ismerkedésben? 16/F

2012. aug. 31. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ha félrehívod. Nekem is volt ilyen korszakom, hogy a barátnők a minden, de ha félrehívott egy pasi soha nem mondtam nemet arra, hogy beszélgessünk. Egyébként ezt van aki kinövi (lány) van aki nem. Most még olyan korban vagytok, hogy ez meghatározó.
2012. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ménem mondtam azt neki beszélni akatsz vele kettesben?
2012. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Céloztam rá,de nem vette a lapot.Nem tudom mennyire illik a barátnői előtt félrehívni..nem bunkóság?
2012. aug. 31. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyan már.Megmondod nekik,hogy vele szeretnél beszélni 2esben.Nem nagy ügy.Kicsit félre hívod.

Én is csináltam ezt.a csaj a barátnőivel volt.Én oda mentem köszöntem neki,és félre hívtam 2 méterrel.A barátnői csak néztek,hogy ilyen bátor vagyok

2012. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

céloztál rá? mégis mivel?

Zabbanthatnánk valamit.. majd beszéni kéne.

2012. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem halok bele nincs tul sok barátnőm, mostnában is egyedül voltam , nem minden lány ugyanolyan 16l
2012. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem eleve nem barátnőim vannak, hanem barátaim. nem halok bele pár perc miatt:D
2012. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sz*rok mindenkire, antiszociális vagyok :P
2012. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!