Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szóltok a narancs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok a narancssárga bőrű lányokhoz?

Figyelt kérdés

Apám új barátnőjének van egy 18 éves lánya, akinek fekete a haja és hiszitek vagy nem de full narancssárga a bőre, gondolom a szolitól vagy valami krémtől. Egyszerűen nem bírok rá megdöbbenés és undor nélkül nézni valahányszor meglátom.

Menő ilyen színűnek lenni? Nem tűnik fel neki, hogy hogy néz ki?


2012. szept. 1. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, de már a fiúknál is kezd elterjedni a narancssárga bőr. Én legszívesebben képen törölném az ilyen embereket, hogy vegyék már észre magukat, de ugye nőt nem ütünk meg. Itt tart a mai világ, azt hiszik hogy ettől menők lesznek. Fogadok egymillióba hogy ez a csaj egy bulit se hagy ki, és kb hetente váltogatja a pasijait:D
2012. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sugárfertőzött.Ne csodálkozz,ha a sötétben világítani fog...
2012. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:D
2012. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pedig neves gimibe jár. Komolyan mondom elkerülöm ha lehet, mert rajtaakadnak a szemeim lány létemre. Borzalmas.

A sugárfertőzés mondjuk egy jó ötlet.

2012. szept. 1. 13:41
 5/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
oké: tényleg narancssárgáról beszélünk? v vmi idióta barna szrról? mert ha narancs akkor doki van :)
2012. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen barna akar lenni, de van egy jó adag narancsos beütése. A fotóin konkrétan totál sárga és fényben is nagyon narancssárga.

Pfejj, borzalom. Ez bejön élő embernek?

2012. szept. 1. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll van akinek nem. Szerintem..
2012. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fidesz szavazó.

Én is megfigyeltem néhány egyeden ezt a betegséget. Szerintem ez nem a szolitól van, hanem a barnítókrémtől. Attól lesznek ilyen kukasárgák.

2012. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez vagy narancsbőr, vagy hepatitisz lesz...
2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!