Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. segíííítsetekkkkkk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. segíííítsetekkkkkk. mit csináljak?

Figyelt kérdés
ezerszer összetörték a szívem most eldöntöttem én fogom az ellenkező neműékét. (lány vagyok). nem fekszem le a fiúkkal meg semmi szexualitás csak találkozgatok egyszerre többel és húzom az agyukat. és most egyszerre jön ide a házhoz mind a 2 fél óra múlva. egyikkel sem akarok találkozni mindkettőnek írtam kifogást miért ne jöjjön de jönnek. mind 2 indulatos, heves stb. mit csináljak? mindegyik azt hiszi csak vele találkozgatok
2012. szept. 1. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne csinálj ilyet, ebből majd most tanulsz.
2012. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fagyi visszanyal...
2012. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Remélem jó megver mind2 ilyen ribancnál mint te ez még illő is minimum ...
2012. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Remélem megtépnek téged aztán elmennek sörözni.
2012. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hívd be mind2-t és kúrjatok egy jót! ezt akarod valld be!
2012. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Röhögj egyet, igyál egy kis bort, hívd be őket, aztán indulhat a hármas!
2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2fiúval feküdtem le eddig. nem mondanám, hogy ribanc vagyok. csak folyamatosan összetörték a szívem romon voltam most vissza akarom adni. de ribancozzatok csak nyugodtan ha attól nektek jobb lesz:)
2012. szept. 1. 18:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődik egy Gang-Bang!

Híd be őket, igyatok valamit, és kezdődhet a buli, dugasd szét jól magad!xD

2012. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem vagy ribanc, csak azért néha más helyébe is képzeld oda magad! azért mert téged valaki átbaszott neked nem kell két másik ártatlant. ha mindenki így csinálná nem lenne őszinte ember a földön. egyébként nagyon meg tudlak érteni, egy cipőben járunk, legszívesebben én is ezt tenném valaki miatt:S de nem lehet.
2012. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért szegény fiúkon kell bosszút állnod? Miért neem csak azokon akik átvertek téged? tehet bármelyik (mostani fiú) is arról, hogy összetörték a szíved?
2012. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!