Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy trafálhatok bele szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy trafálhatok bele szinte mindig lány létemre, hogy melyik pasi meleg és melyik nem?

Figyelt kérdés

Tök vicces, de 10-ből 9-szer bejön, lehet ismert ember, vagy civil :D

Mondjuk így ismerkedésnél könnyű dolgom van, de a barátnőimnek is tudok segíteni. Ami az érdekes, hogy ez csak a pasiknál jön be, lányoknál nem tudom megmondani (bár őket nem is figyelem, miért is tenném :D )

Van még valaki más is így? :D


2012. szept. 1. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok cicumicu? :D
2012. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
képet :D
2012. szept. 1. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Beugratós kérdés:

[link]

2012. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Istenadta tehetség vagy!!!!
2012. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alap :) Nézd meg a gesztikulálását és a hanghordozását (bár azon még lehet segíteni, de a testbeszéd mindent elárul): http://www.youtube.com/watch?v=fqdWoUWUXWk
2012. szept. 1. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában divat melegnek lenni, nem szokták rejtegetni, kb. mintha arra lennél büszke, hogy felismersz egy eszkimót akkor is, ha nem egy iglu mellett áll.
2012. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

olyan, mintha próbálnák a fiatalokat nemtelenné nevelni. amerikában volt már olyan eset, hogy a szülők akkor mondták el a gyereknek, hogy ő fiú, és hogy léteznek nemek, amikor 1. osztályba ment.

ha esspén buz.iruhákat mutogatnak, azzal is szokja a tudatalattink, hogy nincs semmi baj, hogy buz.inak öltözöl.

a buz.iknak nem lesznek gyerekeik. a legjobb népességcsökkentő program.

2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz különbséget tenni köztük...
2012. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen sok meleggel találkozol? Én egy embert ismertem csak aki tuti meleg volt, de ő maga még nem ismerte be. Lehet valójában még nem alakult ki nála, feltűnően jött a csajozós szövegekkel, gondolom kompenzál. Nagyon fel lehet ismerni a melegeket, a gesztusaiból, ahogy beszél, amiket mond tisztára mintha egy csajos duma lenne. Ez az ismerősöm például (egy a millióból) nagyon jól elbeszélgetett a hajszárítás ápolás és egyéb hasonló dolgokról a lányismerősökkel a társaságban elég gyanús hangnemben észre se vette :)
2012. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MadameViciouse ***** válasza:
Zseni vagy!Büszkék vagyunk rád!O.o
2012. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!