Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hüvely orgazmusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hüvely orgazmusom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon élvezem a sexet, de nem tudok hogy hogyan "menjek el". érzem azt a szorító érzés, vizelési ingert, de valamiért nem megy. A párom mindent megtesz hogy sikerüljön. Valami tanács? Ötlet?

2012. szept. 2. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet fasz-i orgazmusom?

18/F

2012. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, más?
2012. szept. 2. 00:15
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

próbáljátok közbe a csiklódat is izgatni.


pisilési inger: két élű kard :D v az előfutára a dolognak v tényleg be fogsz pisilni. [legalábbis 1ik naon okos GYIKes statisztikai kutató szerint aki ezen témával foglalkozik] /értsd: vmi 14 éves kislány aki nagyon ért hozzá :D/

én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel szemtől szembe úgy h ha vársz 1 picit utána nézek hátha találok vmi hihetőt.


addig is: ha nem 15 éves v akkor el mehettek szexológushoz amennyiben lelki/"skillbeli" és nem anatómiai okok miatt nem tudsz a csúcsra jutni akkor terápiás úton jó eséllyel segíthet.

2012. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

na lévén nem szándékozok órákat eltölteni a dologgal:

az aktus "elejétől" kezdve v a vélt orgazmus előtt?

ha az elejétől: lehet gyulladás az oka menj el nőgyógyászhoz v egyszerűen tele van a húgyhólyagod menj ki hátha.. v próbáljátok tovább aztán ha baleset van annyi baj legyen nem tragédia. [kivéve ha bőrkanapé mert akkor igen :D]

2012. szept. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok szóval nem szeretnék sexológushoz menni :)

Az orgazmus előtt érzem, de valamiért nem sikerül. Próbáltam a csiklómat izgatni, de az a baj vele, hogy akkor arra koncentrálok így még inkább nem megy. Pisilni mindig elmegyek előtte, mert én alapjába véve elég sűrűn látogatom a wc-t. Azt hiszem a legjobb, ha gyakorlunk és próbáljuk sokszor, egyszer biztosan menni fog.

2012. szept. 2. 09:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod amit érzel,hogy az orgazmus elött van,ha sose volt még orgazmusod?

Próbáld meg saját magadat kielégíteni,saját magad rájönni,hogyan működik a tested,ha ez megvan akkor már tudsz irányítani szex közben,tudni fogod mi,hol a legjobb neked.

2012. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem tudom hanem gondolom hogy az az orgazmus előtti pillanat. Tudom hogy mi a jó nekem és a párom is tudja azzal nincs gond csikló orgazmusom az mindig van csak hüvelyi nincs. Létezik, hogy én arra nem vagyok képes? Vagy ez egy tévhit?
2012. szept. 2. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne ez a dolog, ugyanez a problémám nekem is.


:(

2012. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a párodtól kellene várni a csodát, te nagyon okos!

Már rég meg kellett volna tanulnod magadtól!

2012. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is tőle várom ő mindent jól csinál. Tudom hogy nekem kell megtanulnom pontosan ez is a kérdésem, hogy hogyan?
2012. szept. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!