Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg? Mindig (!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg? Mindig (! ) védekezünk.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nekem normál esetben 30-31 napos ciklusom van, de már azon felül is több, mint egy hete késik. Tippem nincs mi lehet az oka, hiszen mindig védekezünk, régebben gyógyszer, most óvszer. Mindig megnézzük nem lyukadt-e ki, stb..szóval nagyon odafigyelünk mindenre.

Kb. másfél-2 hónapja sor került sürgősségi tablettára (ami ugye hormonbomba) egy kis baleset miatt, de nem hiszem, h az ennyi idő után kihatna a hormonháztartásomra. Azon felül az utóbbi egy hétben elkezdtem tornázni 80-200 hasprés/nap, de azt sem gondolom extrémnek.

Mi lehet az oka?

21/L


2012. szept. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne hatna ki ennyi idő után is! Jól összezavarja kb 3 hónapra a szervezeted. Nyugi, meg fog jönni. Egyébként Lehet stressz miatt is hogy késik.
2012. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert a tabi beszedése után egy héttel kellett megjönnie, és akkor minden rendben is volt. Kevesebb volt mondjuk meg rövidebb ideig tartott, de legalább megjött.
2012. szept. 3. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, simán összezavarja az esemény utáni ennyi idő után is a szervezeted. Nekem anno hat hónapig össze vissza jött meg utána. Ha nem vagy nyugodt, csinálj egy tesztet. Ha negatív, megnyugszol, nem stresszelsz rajta, és akkor meg fog jönni.


24/N

2012. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tegnap, negatív lett. :) Köszi a válaszokat
2012. szept. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!