Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elkeseredetten keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkeseredetten keresek szexet az miért baj, viszont ha elkeseredetten keresek munkát az miért nem?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet a becsajozás is egy ugyanolyan megoldandó feladat, mint bármi más? Miért kell tulmisztifikálni, hogy majd a szex jön magától? Akkor a munkahely is, mi?


(igen, jelen pillanatban egy munkanélküli, 23éves fiu vagyok, nő meg minden nélkül)


VISZONT:


van egy gyerek aki teljesen depresszios, nincs munkája, mitöbb nem is akar dolgozni, mégis van két csaj is, aki sexel vele. És olyan csajok, akikröl én csak álmodom, de a csávonak meg nem elég jók, csak beéri velük...jaa csak szolok, hogy az a fickó jól néz ki, én meg nem.


2012. szept. 4. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert a munka elengedhetetlen ahhoz, hogy ne halj éhen, a szex pedig nem létfontosságú.
2012. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Srácok!

Én is olyan voltam, mint ti. Van már munka, sport, van lóvém is amennyi kell, és mégsincs nő...ha nem születsz szép arccal, akkor véged van.

Szóval ha lesz munkátok, lesz mindenetek, nem biztos, hogy nő is lesz.

2012. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!