Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha folyton csöpögök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha folyton csöpögök?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 16, és habár ezzel tisztában kéne lennem, kicsit le vagyok maradva :S

Lényeg, hogy amennyire nem érdekelt a téma, nem néztem utána stb, nem tudtam, hogy a fiúknak is van előváladéka (vagy nemtudom mi a megnevezése)

eddíg nem is volt gond, de meg ismertem a barátnőmet,

akivel ha beszélek, vagy rá gondolok, vagy akármi, elkezdek ,,csöpögni" .... először azt hittem, hogy vmi vizelettartási bajom van, de nem, nem az, ez biztos...

és igazából elég cinkes, mikor beszélgetünk, és egyszercsak úgyérzem, mintha lassan becsorogna :S

ez normális?

vissza lehet tartani valahogy?



2012. szept. 4. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem normális. menj el orvoshoz.
2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én megkérdeznék egy orvost

4 pasival voltam eddig és csak 1-nél láttam ilyet de neki mellette merevedési problémái is voltak mert nem volt olyan kemény mint kellett volna legyen meg lefelé állt nem a hasához simult.

a tied is ilyen, vagy a tied kőkemény és felfele áll?

nem tudom, nekem nagyon nem jött be hogy minden csupa nedv volt

többi pasi akikkel voltam ők meg csont szárazak

komolyan én se tudom mi normális, kíváncsi lennék rá!

2012. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Merevedéssel nincs baj, az felfelé áll, kicsit kanyarodik :S

és balra felé megy, de sztem azzal nincs gond....

azthiszem tényleg elmegyek vle dokihoz!

2012. szept. 4. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magamon ilyet sohasem tapasztaltam, de hallani is csak most hallok először róla.
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 atilis ***** válasza:
Vagy csak túlságosan be vagy gerjedve rá, akkor normális, ha idővel elmúlik, persze ehhez az kell, hogy sexelj vele rendszeresen.
2012. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok, a lány 15, ő azt mondta, hoy mikor eléri a 16ot akkor szeretné elveszíteni, ezt én tiszteletben tartom,

így adíg marad a recsi sajna :/

2012. szept. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!