Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te voltál már szerelmes tanárba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te voltál már szerelmes tanárba?

Figyelt kérdés

Olyan fura, a földrajz tanárom iránt elkezdtem valamit érezni... Nem az a tipikus olyan tanár, aki mindenki kedvence, van, akik nem szeretik, de nagyon vicces, és szerintem jóképű is. Olyan 25-30 éves lehet, nem tudom. De mindig elpirulok, amikor rám néz, és órán végig bámulom... Olyan fura, még sosem tetszett nekem tanár. És most fogok járni földrajzból érettségi előkészítőre, így többet fogom látni.

Veletek volt már ilyen? 16/L


2012. szept. 5. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
De aranyoos :). Aha volt már ilyen, szerintem minden lány átesik rajta. Ismerek olyat aki lé is feküdt az egyik tanárával ((persze akkor már nem járt abba a suliba)
2012. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
A feleségem két diplomás tanár, szóval igen.
2012. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez eléggé tipikus eset :) a te korodban sokakkal megesik. Velem is volt ilyen :)
2012. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát,én még nem ,de láttam már az egyik tanárnőm pináját.
2012. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 11 és egyszer 16 éves koromba voltam szerelmes a tanáromba.
2012. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére még sosem.
2012. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Émelyítő volt ezt olvasni... mindjárt cukorbeteg leszek. X(
2012. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!