Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Láttam régebben egy olyan videót,amiben japán csajszik voltak wécének és egyéb ilyen dolgokba beleműtve és úgy baszták őket.Nem tudnátok tippet adni,h melyik volt ez?

2012. szept. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt fogalmazd meg még egyszer!
2012. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HHeeee???
2012. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát egy filmben egy pár csaj egy wécéhez és ilyesmi jelmez szerűségekben meztelenűl voltak és úgy dugták őket!
2012. szept. 5. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon izgis :D
2012. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A japán gore/guro kultúrának van ilyen szegmense, de ennél többet nem tudok róla. :S
2012. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A guro mást jelent.

Keress rá xhamsteren vagy hasonlókon a "japanese show" kifejezésre, szerintem ott kidob majd ilyesmiket.

2012. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a guro általában a darabolós belezős hentai, de azon belül szoktak ilyet is rajzolni. :S
2012. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!