Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, lányok, hogy odamentetek egy fiuhoz csak a külseje miatt, de kiderült, hogy eléggé kis bénuci? Olyankor mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalabb koromban volt... jártam vele egy darabig, de hát elég szörnyű volt... hamar dobtam.
2012. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a külseje elég volt neked....szal felháboritó
2012. szept. 5. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem volt elég, de az alapján tudtam csak elindulni, aztán jobban megismertem, és akkor már egyáltalán nem volt elég a külső... ez elég rövid idő után kiderült.
2012. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De ugyanígy adtam esély kevésbé vonzó pasiknak is, tehát ha más miatt jött be - nem a külső miatt - akkor is jártam vele, hogy kiderüljön, mennyire passzolunk össze. Volt kimondottan ronda pasim is.

Szóval abszolút nem lehet felszínesnek mondani... ha valami megfogott (külső v. belső), általában adtam esélyt.

2012. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Hát kb. 5 percig próbáltam valami normális beszélgetést kezdeményezni vele, de mivel mindig csak 2 szóval válaszolt meg vissza se kérdezett ezért inkább hagytam a francba.
2012. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh, volt kétszer is... és még magamat hibáztattam, hogy nem vagyok nekik elég jó... szerintem ők akkora gázok, hogy Angelina Jolie-t is visszautasítanák félelmükben. Egyikükkel ennyit tudtam kommunikálni hogy: "Igen, nem, hátja, vanezígy" :S

Hagyd őket a francba, semmi értelme utánuk kajtatni.

2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!