Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban van 1 olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van 1 olyan srác aki minden csajt ölelget és bókolgat nekik. Ma velem is elkezdte de én nagyon oda vagyok érte. Mit csináljak, hogy járjon velem és más csajokkal ne törődjön?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
súgd a fülébe: ha jársz velem napi 4szer leszoplak
2012. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem ne éld bele magad. Az ilyen pasi típus sajnos javíthatatlan...
2012. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kira1998 válasza:
Mondd el neki,hogy mit érzel!És add a tudtára hogy csak akkor jőssz vele össze,ha nem nézegeti a csajokat.
2012. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Legyél vele egy kis időt és ha ott jártok már hogy együtt vagytok mond meg neki határozottan hogy te szereted de nem szeretnéd hogy ezt csinálja.

Ha ez nem válik be akkor vele van a baj de nagyon mert egyszer mindennek eljön az ideje és nem lehet ezt csinálni örökké.

2012. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt általában a népszerű, kis selyemfiúk csinálják, és ezen nem lehet javítani. De ha neked selyemfiú kell, akkor ki vagyok én, hogy beszóljak...
2012. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik srác ezt csinálja annak szüksége van a szeretetre szóval add meg neki aztán meglátjuk :D
2012. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!