Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szembesült a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szembesült a párjával társkeresőn szakítás után? Hogy lehet a fájdalmat leküzdeni?

Figyelt kérdés

a bnőm van fent, ő mutatta.

a párom(vőlegény) elhagyott, mindenféle apró, idiótának tűnő indokkal.

plusz rám fogta hogy megcsaltam, nem tudom miért tette ezt, mert persze nem igaz és konkrétumokat sem hozott fel.

semmit nem értek és olyan rossz.

külön voltunk sokáig. mondta, hogy találkozzunk, megbeszélünk mindent, de én lemondtam, mert féltem, hogy végig bőgöm az egészet. és másnapi a regisztrációs dátum.

amit akkor nem tudtam, tehát köv. héten találkoztunk. kedves volt, lefeküdtünk és azt mondta ez maradjon emlék.

és most megláttam a társkeresőn. más ezt hogyan reagálja le? mit érez?

én birom csak nehezen? mit tegyek, hogy jobb legyen? legszívesebben meghalnék.


2012. szept. 5. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Uhh, sajnálom. Megijedt, meggondolta.. legalábbis nagyon úgy tűnik a reakciókból. Egy biztos, ne keresd! Ne tapadj, hátha meggondolja magát, de persze ne erre számíts. Egyetlen, ami ilyen helyzetben segít, hogy belehabarodsz valaki másba. Illetve, hogy túllépsz rajta:D Bár, ha vőlegényed volt, nehéz a felejtés. Foglald le magad, barátnőzz, ismerkedj. Ne éjszakás kalandokat keress.
2012. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!