Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szögegyenes vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szögegyenes vs hullámos haj? (nm göndör hanem hullámos! ) melyik tetszik jobban vonzóbb? nincs olyan h egál!

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van akinek ez, van akinek az áll jobban.

Nekem az egyenes jobban tetszik. :)

2012. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen alapból. Nincs undorítóbb, mint amikor egy lány különböző szarokkal szétcseszi a haját.
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
hosszú akkor egyenes ha olyan vállig érő akkor a hullámos a szebb szerintem :)
2012. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
ami jól áll neki
2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az arcformája. Ha hosszúkás, akkor az egyenes, ha kerek, telt, akkor meg inkább a hullámos nekem jobban passzol hozzá.
2012. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindenkinek áll jól a hullámos haj,nem mindenkinek áll jól az egyenes haj...ez fejtől függ.A pasik most mondhatják,hogy például a hullámos haj a legjobb a lányoknak,de nem mindenkinek ez áll jól.Pont,ezért felesleges ezt megkérdezni,mert lehet,hogy itt 20ezren azt mondják,hogy a hullámos haj áll jól a lányoknak,de lehet,hogy neked a göndör,egyenes vagy mit tom én milyen áll jól és a hullámos haj meg nem áll jól neked
2012. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem igazából mindegy, de ha nagyon választani kellene, akkor hullámos.
2012. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
úú, háát, nem könnyű kérdés.. szerintem egál. :D
2012. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok választani, ha szép egy nő akkor szép és kész, mindegy milyen a haja. Az már más kérdés, hogy magának az egyénnek mi áll jobban.
2012. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Vörös legyen, más nem számít.
2012. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!