Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-11-edikes lányok ti megnézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-11-edikes lányok ti megnézitek magatoknak a 9-edikes fiúkat?

Figyelt kérdés
És lenne nálatok esélye, ha úgy van?
2012. szept. 6. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
megnézek.. nagyon sok helyes kis 9edikes fiúcska van..:D de járni nem járnék velük..
2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D 15/f 10. osztályban
2012. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Végzős vagyok, én is meg-megnézem a fiúkat a suliban. Vannak, akikről pl. nem is tudom eldönteni, hogy gólyák-e vagy mi, mert nem úgy néznek ki, mint egy 15 éves, de nem igazán láttam őket korábban.

Bár többnyire inkább azért nézem meg őket, hogy nevessek egy jót, némelyik gólya elég viccesen néz ki. :D

2012. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

undorítóak nálunk a 9.-esek :O

11.-es vagyok

2012. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13-os vagyok...és nem nézem meg a 9-eseket, de ha valaki nálam egy évvel fiatalabb nem zavarna...:)
2012. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gáz, de nekem nagyon furcsa lenne egy olyan fiúval járni aki akár egy nappal is fiatalabb nálam:D persze megnézem őket ha helyesek, de járni sose járnék velük.
2012. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 11-edikes vagyok és a 10-edikeseket megnézem még, a 9-edikeseket már nem igazán.
2012. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szintén 11.-es vagyok, persze megnézem a fiúkat, de nem tudnék én sem elképzelni párkapcsolatot velük. :) Talán az eggyel alattam lévő évfolyammal még nem is lenne problémám, amúgyis én vagyok az egyik legfiatalabb az osztályomban, kb egykorúak a 10.-esek velem. :)
2012. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cukorka<3 ***** válasza:
Simán:D A legtöbb nem is 9.esnek néz ki..:)
2012. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!