Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak szinte mar elvarjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak szinte mar elvarjak a lanyoktol, hogy "nyafogjanak"? Miert van ez?

Figyelt kérdés

Legalabbis az ismeroseim koreben veszem ezt eszre. A hobbym miatt egesz gyakran van serulesem. Lovagolok egy neveletlen lovat ezert gyakoriak a bor egesek, esesek volt mar toresem is. Ma reggel is tortent egy baleset, de felalltam es ultem vissza a lora. Erre az ismerosom nem tulzok, 5 percenkent kerdezte, hogy biztos nem faj-e nyugodtan pihenjek. Ennyire furcsa, ha valaki nem fordit kulonosebb figyelmet ezekre?

Pedig nem vagyok egy fius lany, de megis furcsaljak a dolgot.


2012. szept. 7. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Áááááááááááááá, ne is mondd.

Feltörte egy cipő a lábam, erre a páromnál egész családi kupaktanács gyűlt össze, hogy most ilyen krémet kenjenek rá, vagy olyan krémet, meg kötözés meg minden, de bírok-e menni, meg most mi lesz.

Esküszöm jobban kétségbe estek egy francos vízhólyag miatt, mint én. Én se csinálok nagy felhajtást a sérülésekből, mondjuk törésem még nem volt, de ha megvágom a kezem vagy beütöm a lábam megyek tovább én is, nem foglalkozok vele.

Szóval nem furcsa, ha valaki "kemény" lány létére.

2012. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem várjuk el.

nem is ismerek olyan lányt, nőt aki nekiállna nyafogni ha valamije megsérült.

szerintem csak bejössz az ismerősödnek vagy egy papucs alkat.

2012. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Lehet én vagyok a maradi, de elvárom, hogy valami nőies reakciót mutasson a csaj. Nem azt mondom, hogy sírni kell vagy órákig nyafogni, de egy nő legyen nő. Ha meg olyan valaki kéne, aki nem foglalkozik vele, ha leszakad a fél karja, akkor ott van batman, vagy Conan a barbár.
2012. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kifejezetten utálom az olyan lányokat, akik elesnek, vagy letörik a mű körmük és akkor világvége van. Az ilyen nyafogó gépeket legszívesebben arcon puszilnám... a talpammal. Szóval ne törőd az ilyen puhány alakokkal akik ennyire aggódnak.
2012. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!