Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem tetszik (vagy nem tudom), de amikor vele vagyok mindig jó kedvem van, ha megölel nem akarom elengedni. Neki tetszem. Én viszont nem tudom, hogy mit is érzek iránta.

Barátoknak indultunk, de aztán ő belém szeretett, én viszont valamikor úgy érzem, hogy tényleg több mint barát, de valamikor meg nem.

Még soha nem voltam szerelmes...

Veletek volt már ilyen?

Mit csináljak?


(Nem 15 éves vagyok...)


2012. szept. 7. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy az idő eldöntse, mit is érzel valójában! Nem kell elkapkodni semmit!
2012. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy a közel engedted magadhoz es beleszerettél a belsőjébe, s emiatt már nem tudod, hogy ez elég ahhoz, hogy külsejével együtt szeresd.

Itt két megoldás van. Az egyik az, hogy vársz még kicsit, s talán úgy megtudhatod, hogy valóban többet érzel iránta. A másik lehetőség az, hogy megmondod neki szemébe, hogy félre ne értsen, de te bizonytalan vagy az érzéseidben és pl. egy hétig ne talizzatok, aztán meglátod, hogy hiányzik vagy, hogy nélküle nem bírod, ha ez így van, akkor tényleg szereted, ha már egyre kevésbé hiányzik, akkor meg csak barát számodra. De sose probáld meggyőzni magad arról, hogy ő kell neked, ha ebben nem vagy biztos.

Véleményem szerint akivel kapcs. első pár találkozás után nem azt érzed, hogy igenis akarod, vonz és kívánod őt, nem érdemes a későbbiekben csak mert máskülönben jófej foglalkozni.

2012. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem tudom mennyi az a nem 15, de ez kortól és hozzáállástól függ. Az hogy ne találkozz vele és kerüld a kontaktot szerintem baromság. A "döntse el az idő", csak arra jó hogy el felejtsd és tovább kacsincs valakire. Ha ezt a megoldást választod akkor egyértelműen nem akarsz döntésre jutni a dolgaid felett.

Én mindenképpen azt javaslom, hogy "semleges" programokat keress a delikvensel. Ez kvázi annyit tesz, hogy randiztok úgy hogy nem nevezitek annak ;) Természetesen nem folyóparti séta vagy gyertyafényes vacsi. Egy mozi/plázázás/vásárlás vagy valami ami után nem maradtok semmi képpen sem kiszolgáltatott helyzetben. Ha 2-3 ilyen alkalom után sem indulnak meg benned a dolgok már tudni fogod mit kell tenned. Legalábbis én így csinálnám. Viszont ha nem adsz esélyt a dolognak a felülvizsgálatára gyakorlati szempontból nem is vagy akkora dilemmában. Próbáltál beszélni vele a dologról? 25F

2012. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!