Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés
Egy éve szakítottam a barátnőmmel azóta volt már egy pár kapcsolatom, de úgy igazán ő hiányzott. Valahogy semmi nem megy, hogy elfelejtsem. Részegre iszom magam manapság és mély sötétségbe zárkóztam. Tudnátok adni tanácsokat, mit tegyek?

2012. szept. 7. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

De semmiképp se légy depressziós, rengeteg meseszép lány van, és sok köztük a rendes is, aki barátnőnek való.

2012. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele? Majd csak elfelejted valahogy :/ de csak akkor,ha nála egy sokkal jobbat találsz!
2012. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő dobot engem mivel talált magának egy másik barátot.
2012. szept. 7. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg jobbat érdemelsz, hidd el, lesz más.
2012. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!