Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon működik lány-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon működik lány-lány kapcsolat? Beszólásokból nem kérek.21/l

Figyelt kérdés
Biszexuális voltam, de már régóta nem volt kapcsolatom pasival, amikor megismertem mostani barátnőmet, először kalandnak indult de már 1,5 éve együtt vagyunk. A szüleimnek/baráti körömnek kezd feltűnni, mert nagyon dekoratívnak tartanak, mégsem vagyok együtt senkivel már régóta. Nagyon nagy a nyomás minden felől, és nem akarok arra gondolni meddig fog tartani mert nagyon boldogok vagyunk, de mi lesz ha elő kell állnom vele...

2012. szept. 8. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
El fogják fogadni de szüleidnek biztos kell egy kis idő.
2012. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha meg nem akkor is maradj együtt vele, megérdemlitek a boldogságot.
2012. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van aztán menjetek egy nászútra, és a pancsis meg hálószoba ágyon történő pikáns eseményekről küldj képeket!
2012. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár ilyen egyszerű lenne :(
2012. szept. 8. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
El hiszem hogy nehéz de gondolj bele hogy milyen jó lenne ha nem kéne titkolnod és még egyszer mondom el fogják fogadni.És ne aggódj olyanokon hogy ez "normális"-e... mindig is volt ilyen már a VI. századba is... Ha túl esel rajta sokkal jobb lesz hidd el =) és majd elárulnád a fejleményeket hogy-hogy sikerült?:D
2012. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem most jelentenénk be, én inkább hajlok rá, de az ő szülei szigorúbbak, unokát akarnak stb. Ő nem szeretném annyira, úgyhogy majd meglátjuk :/
2012. szept. 8. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ő sem kis lány már, ha határozottan megmondja a szüleinek biztos ki egyeznek valamiben hiszen milyen szülő már az aki egy ilyen dolog miatt nem/kevésbbé szereti a gyermekét... hajrá :)
2012. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!